Knihy
E-knihy

Opskurno

Host, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
7-8 hodin čtení
Nakladatel
Host, 2018

Město Opskurno si žije uzavřeno samo do sebe — navzdory pozoruhodné architektuře, průkopnické vědě a neobvyklým rituálům se o něm nezmiňují žádné mapy ani průvodce. Královna Alžběta I. město oddělila od zbytku Anglie a jeho...

Čti víc

229 Kč

Běžná cena Běžně 389 Kč

Ušetříte 41%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Vítejte v Opskurnu!
Město Opskurno si žije uzavřeno samo do sebe — navzdory pozoruhodné architektuře, průkopnické vědě a neobvyklým rituálům se o něm nezmiňují žádné mapy ani průvodce. Královna Alžběta I. město oddělila od zbytku Anglie a jeho nezávislost podléhá jediné znepokojivé podmínce: je přísně zakázáno studovat opskurenské dějiny… Pod kouzelně výstředním zevnějškem totiž číhá tajemství tak temné, že ho nikdo nesmí znovu objevit, natož znovu použít.

Jenže tajemství mají sklon vycházet najevo. Do města přijíždějí dva zvídaví cizinci: Jonáš Oblong, který má na opskurenské škole vyučovat moderní dějiny (hlavně nic místního a nic před rokem 1800), a zlověstný miliardář sir Veronal Lapillus, který se chystá renovovat zpustlé panské sídlo.
Třebaže Lapilla i Oblonga pohánějí protichůdné motivy, oba se snaží spojit si minulost a přítomnost a nakonec soupeří s časem i mezi sebou navzájem… Tento závod může mít smrtící a apokalyptické následky — nejen pro Opskurno.
Čti víc
Kupte společně
Opskurno - Andrew Caldecott
Spolubydlící - Christina Lauren
448 Kč
Ušetříte 289 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
479
Nakladatelství
Host
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
434653
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Opskurno - Andrew Caldecott
Spolubydlící - Christina Lauren
448 Kč
Ušetříte 289 Kč

„Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu.“

John Ruskin