Feneisův obrazový slovník anatomie

Wolfgang Dauber  ·  Vydavatel: Grada, 2007

Překlad: Radomír Čihák, Miloš Grim

Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
615 Kč
Běžná cena:
699 Kč
Ušetříte:
12% (84 Kč)

Posíláme do 8 dní.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Feneisův obrazový slovník anatomie se za více než 30 let stal opravdovým pojmem. Současné 9., zcela přepracované vydání prof. Wolfgangem Dauberem navazuje úspěšně na tradici předchozích vydání.

Všechny anatomické pojmy jsou slovem i obrazem vysvětleny krátce, pregnantně a precizně. V tomto vydání byly poprvé použity poslední platné termíny stanovené FCAT (Federative Committee on Anatomical Terminology) a tato nová Terminologia Anatomica se tak stala podkladem pro více než 1250 odborných výrazů.

V knize je přes 8000 pojmů definováno přesně a krátce a nejméně jedenkrát je tento termín zakreslen na více než 800 anatomických vyobrazeních.

Kniha je ideální příručkou pro přípravu na zkoušku či při potřebě rychle si některý anatomický pojem objasnit.

Kniha je mimořádně přínosná a důležitá pro studenty medicíny a stomatologie, lékaře, vědecké pracovníky a také pro všechny, kteří ke své práci potřebují znalost správných anatomických odborných pojmů.

Originál publikace vydalo nakladatelství Georg Thieme Verlag. Precizně přeložili a vzhledem k nové anatomické nomenklatuře upravili prof. MUDr. R. Čihák, DrSc., a prof. MUDr. M. Grim, DrSc.

Ukazuje se, že v klinické praxi se znovu stává znalost anatomických pojmů nezbytnou a její bezchybné použití je dokladem dobré erudice lékaře.

Grada

Další tituly vydavatelství

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Originální název: Feneis´ Bild-Lexikon der Anatomie
 • Počet stran: 536
 • Vazba: pevná
 • Rozměr: 155×235 mm
 • Hmotnost: 900 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 8024714561
 • Rok vydání: 2007
 • Naše katalogové číslo: 34070


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotili 4 lidé) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
José
José
12. srpna 2015
     
Reagovat

-2

Úžasná kniha, škoda len že obrázky sú čierno-biele. Ja to riešim tak, že si jednotlivé obrázky vyfarbujem ceruzkami aby som v tom nemal "mišung". Veľmi pomôže s anatómiou. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (0)   (2)
Šebeňa
Šebeňa
31. května 2014
     
Reagovat

Názor čitateľa 3

Prikláňam sa k hodnoteniu FALTY-ho, ozaj výborná kniha. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (4)   (1)
Falty
Falty
22. dubna 2013
     
Reagovat

Hodnotenie 6

Som s touto knihou veľmi spokojný. Je to len obrázkový slovník a osobne si myslím že keď Vás anatómia baví ako mňa a nestačia vám obrázky z Čiháka alebo Mráza tak je to jedinečná voľba aj keď sú tu obrázky čierno-biele. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (6)   (0)
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU