Knihy
E-knihy

Arkwright Integral

Nakladatel
ComicsCentrum, 2018

Velkoformátová kniha o 608 stranách, bude obsahovat grafické romány Dobrodružství Luthera Arkwrighta a jeho přímé pokračování Srdce Impéria. Jejich autorem je britský výtvarník Bryan Talbot, který prvně jmenovanou knihou položil...

Čti víc

3 134 Kč

Běžná cena Běžně 3 299 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 10 dní

Doporučené tituly a kolekce

3 134 Kč

Více o knize

Titul je viazaný na špeciálnu objednávku, ktorú nie je možné vrátiť (platia Všeobecné obchodné podmienky - časť Reklamačný poriadok)!


Velkoformátová kniha o 608 stranách, bude obsahovat grafické romány Dobrodružství Luthera Arkwrighta a jeho přímé pokračování Srdce Impéria. Jejich autorem je britský výtvarník Bryan Talbot, který prvně jmenovanou knihou položil základy pro vznik moderních komiksů pro dospělé – grafických románů. Toto dílo se řadí mezi zásadní počiny v historii komiksu.

Ve svých dvou arkwrightovských románech spojuje Talbot science fiction, steampunk i fantasy do jednoho neuvěřitelného celku, doplněného dechberoucí kresbou.

V první knize je cestovatel mezi paralelními světy, agent světa Para 00-00-00, člověk bez minulosti, Luther Arkwright vyslán, aby ve světě Para 00-72-87 vytvořil vhodné podmínky pro zákrok Rozkolníků a umožnil tak vystopování jejich základny. Ale nic není takové, jak se na první pohled může zdát.

Děj Srdce Impéria se odehrává o dvacet tři let později. Princezna Viktorie má za sedm dní slavit narozeniny, a celé Britské impérium se chystá na velkolepé oslavy Dne vítězství. Začíná se však vynořovat spousta nezodpovězených otázek, například kam se poděl její otec Luther Arkwright?

Svazek obsahuje:
- Dobrodružství Luthera Arkwrighta
- Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta

- 608 černobílých a barevných stran
- vyšší kvalitu tisku díky novému zpracování podkladů z prvního vydání
- velkou redakční úpravu původních překladů
- řadu doprovodných článků, vysvětlivek a bonusového materiálu
- předmluva pro české čtenáře od Bryana Talbota
- unikátní číslo výtisku
Čti víc
Kupte společně
Arkwright Integral - Bryan Talbot
Baltimore 1: Morové lodě - Mike Mignola
3 703 Kč
Ušetříte 195 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
608
Hmotnost
3930 g
Rok vydání
2018
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
ComicsCentrum
Rozměr
245×325 mm
ISBN
9788088152491
Naše katalogové číslo
309810

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Arkwright Integral - Bryan Talbot
Baltimore 1: Morové lodě - Mike Mignola
3 703 Kč
Ušetříte 195 Kč

„Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte.“

Miroslav Horníček