Knihy
E-knihy

Základy marketingu

2., přepracované a rozšířené vydání

Grada, 2018
Okamžitý download
PDF (Adobe DRM)
Nakladatel
Grada, 2018

První kniha základů marketingu na českém trhu, která vznikla v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe, srozumitelně a čtivě představuje základní principy marketingu. Druhé vydání knihy je kompletně přepracováno a doplněno...

Čti víc

253 Kč

Běžná cena Běžně 298 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

První kniha základů marketingu na českém trhu, která vznikla v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe, srozumitelně a čtivě představuje základní principy marketingu. Druhé vydání knihy je kompletně přepracováno a doplněno o nové trendy a příklady z praxe.
Čti víc
Kupte společně
Základy marketingu - Miroslav Karlíček a kolektiv
Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou - Elena Ferrante
467 Kč
Ušetříte 188 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
288
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
309656
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Základy marketingu - Miroslav Karlíček a kolektiv
Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou - Elena Ferrante
467 Kč
Ušetříte 188 Kč

„Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. “

Ladislav Klíma