Knihy
E-knihy

Tamuli

Triton, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Triton, 2018
Série
Tamuli

Bůh Azaš byl poražen a elénská království se těší z míru a prosperity. Náhle však přichází znepokojivé zvěsti z dalekého Tamulského císařství. Sparhawk se starými přáteli musí opět obléct zbroj a...

Čti víc

369 Kč

Běžná cena Běžně 699 Kč

Ušetříte 47%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Bůh Azaš byl poražen a elénská království se těší z míru a prosperity. Náhle však přichází znepokojivé zvěsti z dalekého Tamulského císařství. Sparhawk se starými přáteli musí opět obléct zbroj a vyrazit do boje s temnou magií…
Hrdinové slavné trilogie Elénium trochu zestárli, ale neztratili nic na své zábavnosti. Opět se můžeme těšit na jiskrné dialogy, bleskové souboje chladných mečů i žhavých kouzel, na odzbrojující šarm hrdinů i záludné intriky padouchů. David Eddings se vrátil ke svému nejslavnějšímu příběhu v oslňující formě a znovu dokázal, jak podmanivá může být fantasy v rukou mistra!
Čti víc
Kupte společně
Tamuli - David Eddings
Stíny nad zálivem - Lucy Clarkeová
683 Kč
Ušetříte 385 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
984
Nakladatelství
Triton
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
308226
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Nakladatelství Stanislav Juhaňák – Triton vydává knihy od roku 1991. Specializuje se především na lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické knihy. Z krásné literatury pak na biografie, sci-fi a fantasy a pohádky.

Čti víc
Kupte společně
Tamuli - David Eddings
Stíny nad zálivem - Lucy Clarkeová
683 Kč
Ušetříte 385 Kč

„Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. “

Ladislav Klíma