Knihy
E-knihy

Otrok

Dokořán, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Dokořán, 2018

Život není dokonalý a každý zažíváme mnoho těžkých chvil. Možná i takový má být. Možná právě kvůli tomu máme prostředky, abychom těžkým momentům čelili: sílu, která nám pomáhá postavit se porážkám, možnost svobodně...

Čti víc

99 Kč

Běžná cena Běžně 198 Kč

Ušetříte 50%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Život není dokonalý a každý zažíváme mnoho těžkých chvil. Možná i takový má být. Možná právě kvůli tomu máme prostředky, abychom těžkým momentům čelili: sílu, která nám pomáhá postavit se porážkám, možnost svobodně zareagovat na to, co se děje. A lásku našich bližních. Navíc jsme součástí úžasného projektu, kdy s celým lidstvem sdílíme jeho ctnosti a nedostatky. Ty jsou vryty do našich genů, do genů všech lidských bytostí, které existovaly a které existovat budou... Kdo někdy nebyl a není otrokem svých obav, problémů a provinění? Ve strhujícím příběhu nás autor přímou a krátkou cestou dovede k poznání, k místu, kde se nachází naše zdravé a skutečné Já. Pomůže nám – pokud budeme chtít – osvobodit se.
Čti víc
Kupte společně
Otrok - Anand Dilvar
Hotýlek - Alena Mornštajnová
268 Kč
Ušetříte 229 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
128
Nakladatelství
Dokořán
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
307685
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Otrok - Anand Dilvar
Hotýlek - Alena Mornštajnová
268 Kč
Ušetříte 229 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius