Knihy
E-knihy

Předurčený cíl

3. díl série Mocné kordy rodu Wellnsburgů

Okamžitý download
EPUB
MOBI
6 hodin čtení
Nakladatel
Erika P. Hamlet, 2018

Síla Wellnsburgských kordů a jeho erbu je opravdu mocná, protože dokáže spojit rodinu i poté, co se od ní někdo na dlouhou dobu odloučí. Pomoc, kterou dostali, se rozhodnou vrátit hned poté, co se dozví pravý důvod jejich předurčené...

Čti víc

219 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

219 Kč

Více o eknize

Síla Wellnsburgských kordů a jeho erbu je opravdu mocná, protože dokáže spojit rodinu i poté, co se od ní někdo na dlouhou dobu odloučí. Pomoc, kterou dostali, se rozhodnou vrátit hned poté, co se dozví pravý důvod jejich předurčené cesty. Vše zní tak tajemně a dobrodružný život je láká. To, že tato dvojčata, která se narodila s mateřským znaménkem hvězdiček, hledá hned několik lidí, o tom neměli Christopher s Elizabeth nejmenšího tušení. Plaví se do Indie, aby nabídli svou pomoc, kde budou muset čelit mistrovskému umění japonských ninjů. Ve svých zádech mají šlechtice - zpropadené lotry: Hedriena, Lambera a Merziena, kteří je na jejich cestě pronásledují, protože byli do těch služeb najati a kterým se nakonec podaří bez problému unést Elizabeth, kterou vynesou ven ze Sheeradova paláce ve srolovaném koberci. V té době, co je Elizabeth unášena neznámo kam, její dvojče Christopher, společně s hrabětem Richardem a skupinou odvážných mužů, uvíznou v pasti tajemné svatyně, v podzemí Sheeradovy říše.
Čti víc
Kupte společně
Předurčený cíl - Erika P. Hamlet
Tatér z Osvětimi - Heather Morris
418 Kč
Ušetříte 150 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
423
Nakladatelství
Erika P. Hamlet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
306656
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Kupte společně
Předurčený cíl - Erika P. Hamlet
Tatér z Osvětimi - Heather Morris
418 Kč
Ušetříte 150 Kč

„Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. “

André Maurois