Knihy
E-knihy

Správní právo procesní

3. aktualizované a doplněné vydání

Nakladatel
Aleš Čeněk, 2017

Aktualizované vydání publikace přináší nejen teoretický základ, ale také ucelený a vhodně strukturovaný výklad hlavního správního procesního předpisu, kterým je správní řád, a přiblížení úzce navazující oblasti soudního....

Čti víc

494 Kč

Běžná cena Běžně 520 Kč

Ušetříte 5%
Stíháme do Vánoc
(Osobní odběr)

Posíláme do 10 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné od 29 Kč
  • více než 500 výdejních míst
  • soutěž o knihy na celý rok 2019

Doporučené tituly a kolekce

494 Kč

Více o knize

Aktualizované vydání publikace přináší nejen teoretický základ, ale také ucelený a vhodně strukturovaný výklad hlavního správního procesního předpisu, kterým je správní řád, a přiblížení úzce navazující oblasti soudního přezkoumání. Zapracovány jsou poznatky z aplikace správního řádu a také soudního přezkumu, zohledněny jsou změny, k nimž došlo v příslušných zákonných úpravách od minulého zpracování publikace. Reflektován je vývoj názorů na některé podstatné procesní otázky (a také některé související hmotněprávní), jak se projevuje v rovině teoretické, metodické, a také v judikatuře. Důkladně je rozpracována oblast základních zásad činnosti správních orgánů. Problematika jednotlivých druhů postupů, které správní orgány realizují, je podána uceleně a v logických souvislostech, jak vychází z obecné úpravy, s využitím konkrétních příkladů z oblasti obecné úpravy správního procesu, a také z vybraných zvláštních úprav. Čtenáři jsou tak usnadněny, za využití nezbytného teoretického základu, orientace a pochopení poměrně rozsáhlé a strukturované oblasti procesních postupů správních orgánů, a jejich přezkoumání.
Čti víc
Kupte společně
Správní právo procesní - Soňa Skulová
Fitness diář 2019 (český jazyk) -
789 Kč
Ušetříte 100 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
422
Hmotnost
540 g
Rok vydání
2017
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Aleš Čeněk
Rozměr
148×210 mm
ISBN
9788073806880
Naše katalogové číslo
298260

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Správní právo procesní - Soňa Skulová
Fitness diář 2019 (český jazyk) -
789 Kč
Ušetříte 100 Kč

„Knihy jsou němí učitelé.“

Aulus Gellius