Knihy
E-knihy

Správní právo procesní

3. aktualizované a doplněné vydání

Novinka
Nakladatel
Aleš Čeněk, 2017

Aktualizované vydání publikace přináší nejen teoretický základ, ale také ucelený a vhodně strukturovaný výklad hlavního správního procesního předpisu, kterým je správní řád, a přiblížení úzce navazující oblasti soudního....

Čti víc

494 Kč

Běžná cena Běžně 520 Kč

Sleva 5%
platí do 18.12.2017
Stíháme do Vánoc

Posíláme do 10 dní

Doporučené tituly a kolekce

494 Kč

Více o knize

Aktualizované vydání publikace přináší nejen teoretický základ, ale také ucelený a vhodně strukturovaný výklad hlavního správního procesního předpisu, kterým je správní řád, a přiblížení úzce navazující oblasti soudního přezkoumání. Zapracovány jsou poznatky z aplikace správního řádu a také soudního přezkumu, zohledněny jsou změny, k nimž došlo v příslušných zákonných úpravách od minulého zpracování publikace. Reflektován je vývoj názorů na některé podstatné procesní otázky (a také některé související hmotněprávní), jak se projevuje v rovině teoretické, metodické, a také v judikatuře. Důkladně je rozpracována oblast základních zásad činnosti správních orgánů. Problematika jednotlivých druhů postupů, které správní orgány realizují, je podána uceleně a v logických souvislostech, jak vychází z obecné úpravy, s využitím konkrétních příkladů z oblasti obecné úpravy správního procesu, a také z vybraných zvláštních úprav. Čtenáři jsou tak usnadněny, za využití nezbytného teoretického základu, orientace a pochopení poměrně rozsáhlé a strukturované oblasti procesních postupů správních orgánů, a jejich přezkoumání.
Čti víc
Kupte společně
Správní právo procesní - Soňa Skulová
Osm - Radka Třeštíková
773 Kč
Ušetříte 96 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Vazba
brožovaná vazba
ISBN
9788073806880
Naše katalogové číslo
298260
Rozměr
148×210 mm
Rok vydání
2017
Jazyk
český
Nakladatelství
Aleš Čeněk

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Správní právo procesní - Soňa Skulová
Osm - Radka Třeštíková
773 Kč
Ušetříte 96 Kč