Knihy
E-knihy

Dotkněte se duše prostoru

Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný prostor

Fontána, 2017
Nakladatel
Fontána, 2017

Častěji než si myslíme, jsou všelijaké nesoulady a nemoci způsobené naším obydlím. "Ukaž mi svůj byt a já ti řeknu, kdo jsi!" Pomocí změny prostředí, ve kterém žijeme...

Čti víc

369 Kč

Běžná cena Běžně 389 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do čtyř dní

Doporučené tituly a kolekce

369 Kč

Více o knize

Častěji než si myslíme, jsou všelijaké nesoulady a nemoci způsobené naším obydlím. Ukaž mi svůj byt a já ti řeknu, kdo jsi! Pomocí změny prostředí, ve kterém žijeme, můžeme změnit sami sebe. To se ovšem podaří pouze tehdy, nestojí-li nám v cestě staré, cizí harampádí, na kterém lpíme. Jak ukazuje tato inspirující praktická příručka, správným pročištěním prostoru se můžeme osvobodit a uzdravit. Co se odráží v našem obývacím pokoji, ložnici, spíži a ve sklepě? Stephan Kordick upozorňuje na shody ve vztahu mezi jídelnou nebo jídelními prostory a střevem, obývacím pokojem a srdcem, koupelnou a ledvinami. Autor si přeje, abychom se otevřeli vnímání sebe samých a prostoru, který nás obklopuje. Je to užitečná zkušenost, kdy neprocházíme domem, bytem, obchodem, školou, firmou jen tak, nýbrž zacházíme-li s naším obydlím vědomě. Skutečné setkání se totiž pojí s otevřeností a upřímností. A ty nás dovedou k otevřenému a upřimnému vztahu s naším obytným prostorem a k jeho pochopení. Také prostory mají, stejně jako my lídé, svou řeč.
Čti víc
Kupte společně
Dotkněte se duše prostoru - Stephan Andreas Kordick
Saturnin se vrací - Zdeněk Jirotka, Miroslav Macek
591 Kč
Ušetříte 97 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Dotkněte se duše prostoru - Stephan Andreas Kordick
Saturnin se vrací - Zdeněk Jirotka, Miroslav Macek
591 Kč
Ušetříte 97 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius