Knihy
E-knihy

Do vnitrozemí

Host, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Host, 2017

Okamžik, jeden z tisíce, kdy člověk udělá krok stranou a seskočí z pojízdného pásu vlastního života: vypne telefon, ať si všichni trhnou, ráno kdovíproč neodejde do práce, jen tak se opije s cizím mužem, nabídne azyl nuzákovi...

Čti víc

169 Kč

Běžná cena Běžně 259 Kč

Ušetříte 35%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Připravit - pozor - debut!
Okamžik, jeden z tisíce, kdy člověk udělá krok stranou a seskočí z pojízdného pásu vlastního života: vypne telefon, ať si všichni trhnou, ráno kdovíproč neodejde do práce, jen tak se opije s cizím mužem, nabídne azyl nuzákovi či rozkope vlčí máky. To je ta chvíle, kdy se život otevírá, objevuje se cesta nebo propast nebo cesta na dno propasti. Tihle hrdinové vědí, že záleží jen na nich, kolik toho prožijí a co si ze života urvou. Jejich nejbližším společníkem je samota, i když vědí, že ticho, které ji provází, bývá smrtící. Člověk musí křičet a doufat, že neodpoví jen ozvěna.

Debutující Vladimíra Valová přichází se souborem ostrých próz, které svou náladou připomenou Jana Balabána. Nikdo si na nic nehraje, a pokud ano, dlouho mu to nevydrží. Není to veselý svět, ale není ani beznadějný, a hlavně — je náš.
Čti víc
Kupte společně
Do vnitrozemí - Vladimíra Valová
Do posledního dechu - Robert Bryndza
508 Kč
Ušetříte 150 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
200
Nakladatelství
Host
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
293652
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Do vnitrozemí - Vladimíra Valová
Do posledního dechu - Robert Bryndza
508 Kč
Ušetříte 150 Kč

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky