Knihy
E-knihy

Údolí stínu

Případ sestry Fidelmy

Vyšehrad, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Vyšehrad, 2017
21. díl série
Sestra Fidelma (CZ)

Fidelma s Eadulfem řeší rituální vraždu třiatřiceti zavražděných mladíků V této historické detektivce se vracíme do šestého příběhu série, kde se sestra Fidelma provázená věrným Eadulfem na pokyn svého královského bratra...

Čti víc

180 Kč

Běžná cena Běžně 298 Kč

Ušetříte 40%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

180 Kč

Více o eknize

Fidelma s Eadulfem řeší rituální vraždu třiatřiceti zavražděných mladíků

V této historické detektivce se vracíme do šestého příběhu série, kde se sestra Fidelma provázená věrným Eadulfem na pokyn svého královského bratra vydává na cestu do vzdáleného „Zapovězeného údolí” obývaného starým pohanským klanem, aby s tamním náčelníkem vyjednala podmínky vybudování křesťanského kostela a školy. Téměř u cíle své cesty nalézají ale oba poutníci strašlivý výjev – rituální kruh sestavený ze třiatřiceti nahých těl zavražděných mladíků.

Fidelma ví, že coby advokátka irského práva má za povinnost hrůzné vraždy vyšetřit, ale po příchodu do samotného údolí pochopí, že její úkol nebude vůbec snadný. V tamním klanu má hlavní slovo pohanský náčelník Laisre a jeho druid a místní se netají nepřátelstvím ke králově křesťanské vyslankyni. Když posléze dojde k dalším vraždám, sama Fidelma je neprávem uvězněna a musí bojovat o vlastní svobodu. A postupně se ukáže, že v jejích rukách leží nejen odhalení pachatele rituálních vražd, ale také osud celého království jejího bratra.
Čti víc
Kupte společně
Údolí stínu - Peter Tremayne
Hotýlek - Alena Mornštajnová
349 Kč
Ušetříte 248 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Valley of the Shadow
Rok vydání
2017
Počet stran
336
Nakladatelství
Vyšehrad
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
290899

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Kupte společně
Údolí stínu - Peter Tremayne
Hotýlek - Alena Mornštajnová
349 Kč
Ušetříte 248 Kč

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky