Knihy
E-knihy
Co by můj syn měl vědět o světě - Fredrik Backman

Co by můj syn měl vědět o světě

OneHotBook, 2017
MP3 ke stažení
Nakladatel
OneHotBook, 2017
Interpret

Humorný pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět. Proč existují války? K čemu je dobré „předjídlo“? Nač je člověku fotbal? Co zavinil Google? Jak se to má s mužností? Co se stalo se zpívající plastovou žirafou? Jak je to s dobrem a zlem?

Čti víc

269 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Humorný pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět.Generace největších egoistů v dějinách lidstva si pořídila děti a uvědomila si, že je vlastně bezvýznamná. Jak jinak vyléčit všemožné úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století, než je shrnout do jedné výpovědi plné upřímných obav, prozrazených (či očekávaných) trapasů, rodinných i ryze osobních historek a svérázných vyznání lásky? Proč existují války? K čemu je dobré „předjídlo“? Nač je člověku fotbal? Co zavinil Google? Jak se to má s mužností? Co se stalo se zpívající plastovou žirafou? Jak je to s dobrem a zlem? Od autora bestselleru Muž jménem Ove.„Základem Backmanovy tvorby je nadhled, schopnost utahovat si ze sebe samého a ještě pro to zvolit správná slova. Z nich utvoří věty, které čtenáře hladí po duši, ani neví jak.“ – Monika Zavřelová, idnes.cz„Stručná sbírka rad a postřehů s názvem Co by můj syn měl vědět o světě je plná vtipu, nadhledu, ale i dojemných poselství, osobních, dobře míněných postřehů a epizodních útržků ze života. Backman tak trochu blábolí, jak je pro něj typické, nicméně všechno dohromady to dává krásnou a dojímavou směsici příhod a zážitků, jež vám polechtají bránici, receptů, ze kterých vás chytne žlučníkový záchvat jen při jeho čtení a autentických a snadno ztotožnitelných situací, ze kterých se vám rozbuší srdce.“ – Kateřina Chybová, cbdb.cz„Vynikající a dojemné, ale především plné vtipných komentářů a postřehů. Fredrik Backman zase jednou napsal něco naprosto úžasného a pozoruhodného.“ – Litteratursiden.dk
Čti víc
Kupte společně
Co by můj syn měl vědět o světě - Fredrik Backman
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen Boček
518 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
2:49
Rozměry
8594169481616
Naše katalogové číslo
290567

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Co by můj syn měl vědět o světě - Fredrik Backman
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen Boček
518 Kč

„Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. “

Henry David Thoreau