Knihy
E-knihy

Tajemství kouzelného keře

Grada, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Grada, 2017

Je to jen náhoda, že Vítek s Adélkou objevili zvláštní keř obsypaný voňavými bobulemi a nedlouho na to i tajemnou knihu? Budou to skutečně oni, kterým se podaří vypátrat ukryté kousky zázračného ornamentu a navždy zahnat...

Čti víc

169 Kč

Běžná cena Běžně 199 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Je to jen náhoda, že Vítek s Adélkou objevili zvláštní keř obsypaný voňavými bobulemi a nedlouho na to i tajemnou knihu? Budou to skutečně oni, kterým se podaří vypátrat ukryté kousky zázračného ornamentu a navždy zahnat nepřátele zpět do podzemí?
Čti víc
Kupte společně
Tajemství kouzelného keře - Karin Černá, Václav Ráž
Hana - Alena Mornštajnová
358 Kč
Ušetříte 140 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
112
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
282340
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Jitřenka Novotná
21.8.2017
Knihu jsem koupila z důvodu hezké titulní stránky a pěkného názvu. Mnoho jsem nečekala, ale o to víc mě překvapil velmi nabínavý příběh s hodně pěknými obrázky. Dceři jsem z ní četla před spaním a velmi se nám líbila. Novotná
Čti víc

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Tajemství kouzelného keře - Karin Černá, Václav Ráž
Hana - Alena Mornštajnová
358 Kč
Ušetříte 140 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský