Knihy
E-knihy

Dharma K, učitel bohů

TZ-one, 2017
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
TZ-one, 2017

Tato kniha Vás seznámí s vizemi autora, které na základě vlastních prožitků přechází v jistotu. Zároveň předkládá návod k účinnému cvičení těla a mysli, které bylo vytvořeno pro výcvik potomků vládnoucí elity světa.

Čti víc

199 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

199 Kč

Více o eknize

Tato kniha Vás seznámí s vizemi autora, které na základě vlastních prožitků přechází v jistotu. Zároveň předkládá návod k účinnému cvičení těla a mysli, které bylo vytvořeno pro výcvik potomků vládnoucí elity světa. Cvičení, které zvyšovalo nejen fyzickou formu, ale i psychickou a slučovalo je v kompaktní celek. Poutavý příběh, který vypráví o životě vyjímečné skupiny jedinců a potomků nejmocnějších Vyvolených, které zbytek civilizace vnímal a vnímá jako Bohy. Technologicky a informačně byli běžné populaci vzdáleni tak, asi jako by byl dnešní svět vzdálen obyvatelům naší planety před 76 tisíci lety před naším letopočtem. Tito Vyvolení dokázali projít hranicí času do minulosti, aby mohli nerušeně a v bezpečí v průběhu jedné dekády let vyškolit nejschopnější studenty a zařadit je vzděláním na úroveň vědců všech důležitých oborů. Ale ani dokonalost nemůže být dokonalá a nám vše dokazuje, že i Bohové mají stejné potřeby jako lidé. I když… „Probuďte se, pane, halo! Pane, probuďte se už konečně!“…
Čti víc
Kupte společně
Dharma K, učitel bohů - Leopold Kotlár
Dívka v ledu - Robert Bryndza
538 Kč
Ušetříte 60 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
130
Nakladatelství
TZ-one
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
282214
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Kupte společně
Dharma K, učitel bohů - Leopold Kotlár
Dívka v ledu - Robert Bryndza
538 Kč
Ušetříte 60 Kč

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky