Knihy
E-knihy

Vendeta

E-kniha týdne!

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Baronet, 2017
1. díl série
Krev za krev

E-kniha týdne! Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže...

Čti víc

179 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 40%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže odolat – a varovných znamení si nevšímá. Proč má Nicoli pořád odřené klouby na rukou? Proč s sebou všude nosí vystřelovací nůž s vyřezávanou rukojetí? A proč jí jeho arogantní a nesnesitelný bratr Luca nechce dovolit, aby se s ním vídala? Brzy začnou tajemství rodiny vycházet na světlo a Sofie tak nedobrovolně odhalí i palčivou pravdu o vlastní rodině. Náhle se ocitá ve válce dvou dynastií a brzy si bude muset vybrat, zda dá přednost loajalitě, nebo lásce. A až se tak stane, nic nebude jako dřív – protože v tomhle temném světě je čest to jediné, co stojí mezi životem a smrtí.
Čti víc
Kupte společně
Vendeta - Catherine Doyle
Slepá mapa - Alena Mornštajnová
328 Kč
Ušetříte 300 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
320
Nakladatelství
Baronet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
279188
Rok vydání
2017

Co si myslíme my

Andrea Cingelová
Andrea Cingelová
kníhkupec
30. září 2017

Kniha ma každou kapitolou dokázala prekvapiť. A neviem ako vy, ale ja som kvalitnú YAdultkou zameranú na mafiánov nečítala... nikdy. Teda až doteraz. Štýl písania bol strhujúci, akoby autorka vedela, kedy treba pridať opisy, kedy sa treba zase zamerať na dialógy, aby si udržala čitateľovu pozornosť, všetkého bolo akurát a fakt sa mi len ťažko verilo tomu, že to je jej prvá kniha. Príbeh bol premyslený do detailov! Ďalšou skvelou vecou, ktorú nenájdete len-tak hocikde, je geniálne stupňovanie deja. Zo začiatku si budete myslieť, že to je len obyčajná romantická knižka o zakázanej láske, potom sa v príbehu objaví jedno tajomstvo, druhé, tretie, nakoniec nebudete vedieť, kde je sever a spamätáte sa, až keď budú na všetky strany lietať guľky a ľudia krvácať. Ak hľadáte neobyčajnú knižku, máte radi zakázané ovocie, nebojíte sa toho, že zvedavosť zabíja a ste obdarení pevnými nervami, nič lepšie ako Vendeta vám ani nemôžem odporučiť.

Čti víc

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,8 / 5

6 hodnocení

5
1
0
0
0

Saba
6.8.2017
Otázka
Dobrý deň, bude táto knižná séria aj v slovenskom jazyku? Ďakujem. Vyzerá to dosť zaujímavo. ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Čti víc
Saba
4.8.2017
Otazka
Dobrý deň. Prosím vás bude táto knižná séria aj v slovenskom jazyku? Ďakujem. Vyzerá to veľmi zaujímavo. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Čti víc

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem vydává kolem 100 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 1650 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, avšak vydává knížky ze všech žánrových oblastí - od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Kromě vydávání světově proslulých autorů se nakladatelství snaží zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční cyklus Pravá krev autorky Charlaine Harris nebo romány J. R. Ward, tak i zajímavá díla, jež jsou méně na očích veřejnosti. Například nově nalezené rukopisy věhlasného Alexandra Dumase Rytíř de Sainte-Hermine a Rudá sfinga, vzpomínky maršála Erwina Rommela, nejslavnější knihu o pilotování O umění létat W. Langewiescheho, knihy o fotbalu (Góly nepadají náhodou), lékařství či přírodních vědách. Mezi nejoblíbenější patří válečné vzpomínky německých a sovětských účastníků 2. světové války.

Čti víc
Kupte společně
Vendeta - Catherine Doyle
Slepá mapa - Alena Mornštajnová
328 Kč
Ušetříte 300 Kč