Knihy
E-knihy

Prokletý princ

Baronet, 2017
Okamžitý download
EPUB
MOBI
TOP #25
Nakladatel
Baronet, 2017
2. díl série
Royalové

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině...

Čti víc

189 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 37%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová.
To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama.

Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí.
Možná má pravdu.
Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.
Čti víc
Kupte společně
Prokletý princ - Erin Watt
Palác lží - Erin Watt
378 Kč
Ušetříte 220 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
376
Nakladatelství
Baronet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
278842
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,6 / 5

23 hodnocení

17
4
1
0
1

Dominika
21.6.2018
Úžasná kniha!
Po dlhšej dobe som našla sériu knih ktorá je fakt výborná! Tak ako aj Papierová princezná, toto pokračovanie bolo skvele, prečítané za pár hodín :) myslela som si že to bude nejaký teenagersky román, ale dej ma naozaj zaujal, a aj to že ti nie je klasická “love-story”. Milujem Ellu a Royalovcov! ????
P.S. Neviete náhodou kedy približne bude slovenský preklad 3. časti? Ďakujem ????
Čti víc
Simona Brnová
3.4.2018
Knižku som si zadovážila v českom jazyku, pretože čakať na slovenský preklad som nevydržala. Kniha nesklamala, ale ani neohúrila až tak ako prvá časť. Avšak nebolo to zlé, len o niečo menej waw ako prvá kniha. Záver knihy vás opäť nenechá len tak, takže sa budete chcieť hneď vrhnúť na ďalšie pokračovanie, ktoré je podľa mojich informácii posledná kniha ohľadne Reeda a Elly.
Čti víc
...
27.3.2018
O niečo slabšie ako prvá časť...
... ale naozaj len o malý kúsoček. Nevydržala som čakať na spomalený slovenský preklad a tak som si druhú aj tretiu časť kúpila v češtine. Prvá polovica knihy mňa osobne veľmi nebavila, ale potom sa to vrátilo späť do normálu. Rodina Royalovcov vás proste dostane, som nimi úplne posadnutá. Koniec opäť napínavý, takže som hneď siahla aj po trojke a oplatilo sa.
Čti víc
Mary
2.7.2018
áno - ale séria má celkovo päť kníh. Prvé tri sú o Reedovi a Elle. Ďalšie dve o Eastonovi
Čti víc
Lili
17.5.2018
Ahoj, smiem sa spýtať, táto kniha je druhá časť papierovej princeznej? A tretia je palác lži ?
Čti víc

Kanadská spisovatelka Elle Kennedy, někdy píšící pod pseudonymem Erin Watt vyrostla na předměstí Toronta, kde také na York University získala bakalářský titul z angličtiny. Už od dětství věděla, že se chce jednoho dne stát spisovatelkou, a v době dospívání se na cestu za svým snem vydala. Její román Omyl dosáhl na žebříček nejprodávanějších románů podle New York Times a Wall Street Journal, román Him, který napsala ve spolupráci se Sarinou Bowen, se umístil na žebříčku nejprodávanějších románů podle USA Today, za román Silent Watch byla nominována na prestižní cenu RITA pro nejlepší autory romancí.

Čti víc

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem vydává kolem 100 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 1650 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, avšak vydává knížky ze všech žánrových oblastí - od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Kromě vydávání světově proslulých autorů se nakladatelství snaží zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční cyklus Pravá krev autorky Charlaine Harris nebo romány J. R. Ward, tak i zajímavá díla, jež jsou méně na očích veřejnosti. Například nově nalezené rukopisy věhlasného Alexandra Dumase Rytíř de Sainte-Hermine a Rudá sfinga, vzpomínky maršála Erwina Rommela, nejslavnější knihu o pilotování O umění létat W. Langewiescheho, knihy o fotbalu (Góly nepadají náhodou), lékařství či přírodních vědách. Mezi nejoblíbenější patří válečné vzpomínky německých a sovětských účastníků 2. světové války.

Čti víc
Kupte společně
Prokletý princ - Erin Watt
Palác lží - Erin Watt
378 Kč
Ušetříte 220 Kč

„Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí.“

Jiří Mahen