Knihy
E-knihy

Nedostižný komorník

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Vyšehrad, 2017

Román Zařídí to tetička patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům...

Čti víc

150 Kč

Běžná cena Běžně 248 Kč

Ušetříte 40%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

150 Kč

Více o eknize

Román Zařídí to tetička patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vším zařízením hvězda němých filmů Adéla Corková. Copak dům, copak zařízení, ale deník Carmen Floresové, o ten běží. Vždyť obsahuje tolik krásných, šťavnatých drbů, že kdyby se ho někdo zmocnil, byl by rázem boháč. A někde v domě deník být musí. Ovšem mají na něj spadeno hned dva zájemci – Smedley, švagr Adély Corkové, a vzor všech ctností anglického komorníka Phipps. Co na tom, že nemá minulost bez poskvrnky, když o tom nikdo neví? Nebo by aspoň neměl. Události nabývají na spádu, a s celým zmatkem si nakonec poradí Adélina sestra Wilhelmína.
Čti víc
Kupte společně
Nedostižný komorník - Pelham Grenville Wodehouse
Indián - Pjér La Šéz
239 Kč
Ušetříte 206 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
184
Nakladatelství
Vyšehrad
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
278145
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Kupte společně
Nedostižný komorník - Pelham Grenville Wodehouse
Indián - Pjér La Šéz
239 Kč
Ušetříte 206 Kč