Knihy
E-knihy

Klášterní madrigal

Historie jednoho panství

Moba, 2017
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Moba, 2017

Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do...

Čti víc

199 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 33%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do skriptoria Kláštera dorazí královská listina, podle níž se jedna z vesnic povyšuje na město. Nastane ovšem problém - která vesnice by to vlastně měla být? Poddaní začínají intrikovat, aby se této povinnosti vyhnuli. Ale to jim nebrání, aby dál nežili svůj život, jehož středem je především zábava v šenku a milostné schůzky pod ostřížím dohledem všímavých sousedek. Když už se situace stane neúnosnou, začne jednat královská kancelář i řeholníci, přinuceni okolnostmi.
Čti víc
Kupte společně
Klášterní madrigal - Vlastimil Vondruška
Hana - Alena Mornštajnová
324 Kč
Ušetříte 274 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
240
Nakladatelství
Moba
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
278085
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Jarmila
22.4.2018
Prekvapenie
Ak mám povedať pravdu, čakala som niečo iné. Som vernou čitateľkou pána Vondrušku a tak som po prvých stránkach bola trochu sklamaná, ale nakoniec som knihu priam "zhltla". Kniha je napísaná veľmi vtipne, s láskavým humorom. Číta sa výborne, ako každá jeho kniha. Naozaj som sa pri nej pobavila a niekedy aj nahlas zasmiala.
Vrelo odporúčam.
Čti víc

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. Narozen 1955 v Kladně. Absolvoval historii a národopis na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Působil v Československé akademii věd a v Národním muzeu v Praze, vydal mnoho vědeckých studií z oboru dějin kultury a několik let se věnoval popularizaci české historie. V současnosti se zabývá dějinami skla a sklářských technologií.

Čti víc

Nakladatelství MOBA vzniklo v roce 1991 a v současnosti patříme mezi největší a nejvýznamnější nakladatelství v České republice. Vydáváme kvalitní knihy v mnoha edicích, jako jsou Severská krimi, Historický román, Světová krimi, Literatura faktu, Původní česká detektivka, Společenský román, Rádce. Naši kmenoví autoři jsou např. Vlastimil Vondruška, Anthony Doerr, Deon Meyer, Hakan Nesser, Arnaldur Indridason, František Niedl, Michael Robotham, Johan Theorin, Benjamin Black, Hana Marie Körnerová a další.

Čti víc
Kupte společně
Klášterní madrigal - Vlastimil Vondruška
Hana - Alena Mornštajnová
324 Kč
Ušetříte 274 Kč

„Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih.“

William Saroyan