Knihy
E-knihy

Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitaminy

svazek 35

Meduňka, 2017
Nakladatel
Meduňka, 2017
35. díl série
Knihovnička Meduňky
Edice
Meduňka

Myslíte si, že žijete zdravě? Chcete se účinně bránit před poruchami vašeho zdraví? Chcete zastavit nemoci, které vás postihly? Pak je pro vás nová knížka z Knihovničky Meduňky o...

Čti víc

109 Kč

Běžná cena Běžně 115 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 8 dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

  • Myslíte si, že žijete zdravě?
  • Chcete se účinně bránit před poruchami vašeho zdraví?
  • Chcete zastavit nemoci, které vás postihly?
Pak je pro vás nová knížka z Knihovničky Meduňky o minerálech a vitaminech tou správnou četbou, kde najdete mnohé rady a doporučení.

Prof. Annu Struneckou znají čtenáři Meduňky z jejích článků a přednášek pro širokou veřejnost. Jako autorka populárně naučných knížek, které se staly bestsellery, považuje za důležité informovat o možnostech prevence civilizačních nemocí a upozorňovat na rizika moderní doby, kterou nazývá dobou jedovou. Nabízí celkem jednoduché rady, jak si zachovat zdraví v každém věku. Nevyžadují mnoho peněz, spíše naše poznání. Její názory jsou podepřené hlubokým vědeckým studiem a seznamuje nás s nimi srozumitelným a čtivým způsobem. Možná, že i studenti, výživoví poradci a lékaři, v knížce najdou podnětný zdroj informací.
Čti víc
Kupte společně
Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitaminy - Anna Strunecká
Jak přežít dobu jedovou? - Anna Strunecká
374 Kč
Ušetříte 20 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Prof. Annu Struneckou znají čtenáři Meduňky z jejích článků a přednášek pro širokou veřejnost. Jako autorka populárně naučných knížek, které se staly bestsellery, považuje za důležité informovat o možnostech prevence civilizačních nemocí a upozorňovat na rizika moderní doby, kterou nazývá dobou jedovou. Nabízí celkem jednoduché rady, jak si zachovat zdraví v každém věku. Nevyžadují mnoho peněz, spíše naše poznání. Její názory jsou podepřené hlubokým vědeckým studiem a seznamuje nás s nimi srozumitelným a čtivým způsobem.

Čti víc
Kupte společně
Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitaminy - Anna Strunecká
Jak přežít dobu jedovou? - Anna Strunecká
374 Kč
Ušetříte 20 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský