Knihy
E-knihy

Tom Sawyer na cestách

Carpe diem, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Carpe diem, 2017

Málo známé dobrodružství hrdinů bude jistě pro mnoho čtenářů překvapením. Je to opět úsměvné dílo plné dobré nálady, vtipu a klukovských taškařic, v němž samozřejmě nechybí ani řada postav z předchozích vyprávění...

Čti víc

129 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Málo známé dobrodružství hrdinů bude jistě pro mnoho čtenářů překvapením. Je to opět úsměvné dílo plné dobré nálady, vtipu a klukovských taškařic, v němž samozřejmě nechybí ani řada postav z předchozích vyprávění. Co je jejich ústředním námětem, napovídá název. Hlavní hrdinové zavítají balónem až k pyramidám na Sahaře. Ilustrovala Zuzana Krutá.
Čti víc
Kupte společně
Tom Sawyer na cestách - Mark Twain
Šéf - Vi Keeland
329 Kč
Ušetříte 145 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
152
Nakladatelství
Carpe diem
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
267318
Rok vydání
2017

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

vlastním jménem Samuel Langhorne Clemens, se narodil jako šestý ze sedmi dětí. Byl to americký spisovatel, satirik a humorista. V roce 1839 se jeho rodina přestěhovala do města Hannibal. Jeho otec zřeml, když mu bylo jedenáct let. V roce 1853-1856 pracoval jako tiskař v New Yorku, Philadelphii, St. Louis a Cincinnati. V letech 1857-1861 pracoval jako kormidelník na řece Mississippi, což ho inspirovalo k napsání románu Život na Mississippi. Proslavil se zejména tituly Dobrodružství Toma Sawyera a Dobrodružství Huckleberyho Finna.

Čti víc
Kupte společně
Tom Sawyer na cestách - Mark Twain
Šéf - Vi Keeland
329 Kč
Ušetříte 145 Kč

„Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. “

anglické přísloví