Knihy
E-knihy
356 Kč

Běžná cena Běžně 375 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do tří dní

Doporučené tituly a kolekce

356 Kč

Více o titulu

Poté, co utrpí těžkou rodinnou ztrátu, se Mack Phillips (Sam Worthington) propadá do hluboké deprese, která způsobí, že začne pochybovat o všech svých nejniternějších přesvědčeních. Když stojí tváří v tvář krizi víry, obdrží záhadný dopis, který ho nabádá, aby se vrátil k opuštěné chatrči hluboko v lesích Oregonu. Navzdory svým pochybnostem se Mack vydá na cestu k chatrči a narazí zde na tajemnou trojici cizinců, kterou vede žena jménem Papa (Octavia Spencer). Díky tomuto setkání Mack pozná pravdu, která změní vnímání jeho tragédie a navždy také i jeho život.

Čti víc
Kupte společně
Chatrč - Stuart Hazeldine
Collateral Beauty: Druhá šance - David Frankel
712 Kč
Ušetříte 38 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Shack
Titulky
české, slovenské
 
Blu-ray obal
Naše katalogové číslo
265466
Dabing
česky DTS-HD Master Audio 5.1 / anglicky DTS-HD Master Audio 5.1

Recenze

Jak se vám film líbil?

4,6 / 5

2092 hodnocení

8
0
1
0
1

David
28. 2. 2018
Zdravím všechny milovníky Kvalitních filmů. Tento film opravdu každému má co dát do života. Prožívaš-li v životě nějakou ztrátu, bolest ze strany jiného člověka, právě tenhle film ti otevře oči abys mohl najít cestu jak se ze všeho dostat. Doporučuji.
Čti víc
Pavel Pejchal
Pavel Pejchal
24. 11. 2017
S velkou odvahou a překvapivou přesností vykreslený náhled do vztahu člověk-Bůh. Způsobuje Bůh neštěstí? Může Bůh zabránit zlu ve světě? Jak odpustit Bohu, že bylo ublíženo mému blízkému a On tomu nezabránil? Jak odpustit totéž sobě?
To jsou těžké otázky a zfilmovaný příběh se jich ujímá s pečlivostí a velkou citlivostí.
Ač film místy používá New age rukopis, tak je v jádru hluboce křesťanský.
Čti víc
Viki
8. 11. 2017
Výborně zpracovaná tématika Božího tajemství, kterému často člověk nerozumí.
Film se líbil rodině i přátelům. Doporučuji všem, kteří v duchovní sféře tápou.
Čti víc
Kata
28. 10. 2017
sklamanie
Mala som veľké očakávania. Nenaplnili sa. Nečítala som knihu aby som mohla porovnávať, ale film bol len taká skomolenina všetkého možného. Teda vlastne toho moderného New age. S napätím som očakávala nejakú fakt veľkú a silnú myšlienku. Filmom sa prelínajú biblické citáty aj rôzne iné "múdre" myšlienky hádam zo všetkých náboženstiev sveta. Všetko dokopy je to len guláš. Žiadna prevratná teória. Za srdce chytá len príbeh rodiny ktorá prišla rukou úchylného pedofila o dcérku. A táto citlivá téma bola využitá, dokonca priam zneužitá, aby pripútala obecenstvo k sledovaniu tohto inak nudného filmu.
Čti víc
Marián Lajčák
Marián Lajčák
18. 10. 2017
Chytá za srdce (aspoň mňa)
Príbeh, ktorý ukazuje na to, ako sa vyrovnať s krutým osudom človeka, ktorý hľadá odpovede na otázky typu: prečo práve ja? prečo práve mne? Citovo hlboký film s hlbokou myšlienkou. Nie je pre ľudí ktorí odsudzujú vieru, či podstatu viery. Hlboké myšlienky, ktoré nedávajú návod, ale nútia človeka rozmýšľať a otvárať oči i srdce. Človeka naplneného smútkom, hnevom a beznádejou napĺňa novým zmyslom života, láskou a odpustením. Je to môj názor, ktorý sa Vám nemusí páčiť.
Čti víc

Kupte společně
Chatrč - Stuart Hazeldine
Collateral Beauty: Druhá šance - David Frankel
712 Kč
Ušetříte 38 Kč

„Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha.“

Marcel Proust