Knihy
E-knihy

Daňové a nedaňové náklady 2017

Nakladatel
Grada, 2017

V novém vydání aktualizované publikace předkládají autoři čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce...

Čti víc

313 Kč

Běžná cena Běžně 329 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do týdne

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

V novém vydání aktualizované publikace předkládají autoři čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce. Problematika daňových a nedaňových nákladů je tak každým podnikatelským subjektem pečlivě sledována. Publikace je koncipována heslovitě podle jednotlivých dílčích okruhů zpracovávané problematiky. Obsahuje tak většinu důležitých oblastí, se kterými se mohou poplatníci setkat. Je určena podnikatelům, účetním podnikatelských subjektů a dalším odborným pracovníkům v oblasti daně z příjmů fyzických i právnických osob.
Čti víc
Kupte společně
Daňové a nedaňové náklady 2017 - Miloslav Hnátek, David Zámek
Velmi osobní kniha o zdraví - Margit Slimáková
620 Kč
Ušetříte 108 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
236
Hmotnost
270 g
Rok vydání
2017
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Grada
Rozměr
150×210 mm
ISBN
9788090589940
Naše katalogové číslo
262094

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Daňové a nedaňové náklady 2017 - Miloslav Hnátek, David Zámek
Velmi osobní kniha o zdraví - Margit Slimáková
620 Kč
Ušetříte 108 Kč