Knihy
E-knihy

Jediné pravé lásky

Nakladatel
Mladá fronta, 2017

Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít...

Čti víc

275 Kč

Běžná cena Běžně 289 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do tří dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít.

Emma Blairová si vezme Jesse, svou lásku ze střední školy. Vybudují si společný život, na hony vzdálený představám rodičů i usedlým lidem z rodného města, a procestují spolu svět. V den prvního výročí svatby se ovšem stane nehoda a nad Tichým oceánem zmizí helikoptéra, v níž letěl Jess spolu s dalšími dvěma muži. Po čase jsou všichni prohlášeni za mrtvé.

Emma dá výpověď v práci a vrátí se domů do Ameriky, aby se pokusila překonat smutek a znovu si urovnat život. Roky plynou, až jednou Emma narazí na dávného kamaráda Sama a zjistí, že se znovu zamilovala. Když se se Samem zasnoubí, má pocit, že dostala druhou šanci být šťastná. Tedy jen do té chvíle, než se najde Jesse. Je naživu a celé ty roky se k ní snažil vrátit. Emmu čeká velké rozhodnutí. Musí si vybrat. Manžela, nebo snoubence? Především však potřebuje poznat samu sebe a zjistit, co chce, aniž by ublížila těm, které miluje. Emma ví, že musí naslouchat svému srdci. Jen si není jistá, co říká…
Čti víc
Kupte společně
Jediné pravé lásky - Taylor Jenkins Reid
Možná v jiném životě - Taylor Jenkins Reid
531 Kč
Ušetříte 27 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
One True Loves
Rozměr
140×210 mm
ISBN
9788020443267
Naše katalogové číslo
261723
Počet stran
256
Hmotnost
390 g
Rok vydání
2017
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Mladá fronta

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Jana Parýzková
Jana Parýzková
26.7.2017
Jediné pravé lásky – Taylor Jenkins Reid

Příběh se struhujícím milostným příběhem o ženě, jež musí volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, díky kterému má znovu chuť žít.
Emma Blairová si vezme svou lásku ze střední školy, Jesse Lernera. Vybudují si život daleko od rodičů, plný cestování. V den kdy mají mít své první výročí svatby, má Jesse v plánu odcestovat na Aljašku. Ovšem stane se nehoda a helikoptéra, v níž cestoval, zmizí. Po čase je prohlášen Jesse Lerner za mrtvého.
Emma se vrací zpět do rodného Actonu a snaží se začít znovu. Začne pracovat v rodinném knihkupectví Blair Books.
Pak narazí na svého dávného kamaráda Sama Kempera, život jde dál a Emma zjistí, že se znovu zamilovala, že dostala druhou šanci, být šťastná.
Jen do chvíle, než se znovu objeví Jesse. Je naživu, přežil tu nehodu a Emmu čeká nelehké rozhodnutí. Vybere si manžela nebo snoubence? Ať se rozhodne jakkoli, vždycky to někomu ublíží.

„Přečtěte si knihu – procestujete svět!“

Kniha se četla tak dobře, že jsem jí prostě musela za každou cenu dočíst, i kdybych neměla jít spát. Autorka vše popisovala tak perfektně, že jsem vše cítila s Emmou, byla jsem tím úplně pohlcená, byla jsem úplně vtažena do děje. Když byla Emma smutná, já byla taky, když byla šťastná, byla jsem s ní. Nevím, co to se mnou ta kniha udělala, ale já se přistihla, že si každou chvíli utírám oči.

Jednoho dne se vzbudíte a máte pocit, že jste vyschla a jste úplně prázdná, tak prázdná, že kdyby na vás někdo poklepal, zněla byste dutě.
Cítit se dutě a prázdně je hrozné, když jste bývala plná bolest jako předtím.
Že jste dutá, vám připadá v pořádku.
Že jste prázdná, vám připadá jako začátek.
Což je hezké, protože takovou dobu jste měla pocit, že jste na konci.

Příběh byl úžasný, byl krásný a smutný zároveň a já se opět zamilovala a nevěděla, koho by si Emma měla vybrat. Sam a Jesse? Jesse a Sam? Při čtení jsem pořád přemítala, jak by se Emma měla rozhodnout. A pak jsem najednou věděla. Věděla jsem, co musí udělat, aby byla šťastná.

Nemyslím si, že pravá láska představuje vaši jedinou lásku.
Myslím, že pravá láska znamená milovat opravdově.
Milovat čistě. Milovat beze zbytku.

Tohle není klasický milostný příběh. A pokud chcete vědět, jak to všechno dopadne, přečtěte si ho. Určitě si zamilujete Emmu, Jesse i Sama… Jen těžko jsem se s nimi loučila.
Čti víc

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vydávají široké spektrum titulů od populární beletrie přes literaturu faktu až po odbornou literaturu.

Čti víc
Kupte společně
Jediné pravé lásky - Taylor Jenkins Reid
Možná v jiném životě - Taylor Jenkins Reid
531 Kč
Ušetříte 27 Kč

„Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih.“

William Saroyan