Jediné pravé lásky

Taylor Jenkins Reid  ·  Vydavatel: Mladá fronta, 2017
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
275 Kč
Běžná cena:
289 Kč
Ušetříte:
5% (14 Kč)

Posíláme do tří dní.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít.

Emma Blairová si vezme Jesse, svou lásku ze střední školy. Vybudují si společný život, na hony vzdálený představám rodičů i usedlým lidem z rodného města, a procestují spolu svět. V den prvního výročí svatby se ovšem stane nehoda a nad Tichým oceánem zmizí helikoptéra, v níž letěl Jess spolu s dalšími dvěma muži. Po čase jsou všichni prohlášeni za mrtvé.

Emma dá výpověď v práci a vrátí se domů do Ameriky, aby se pokusila překonat smutek a znovu si urovnat život. Roky plynou, až jednou Emma narazí na dávného kamaráda Sama a zjistí, že se znovu zamilovala. Když se se Samem zasnoubí, má pocit, že dostala druhou šanci být šťastná. Tedy jen do té chvíle, než se najde Jesse. Je naživu a celé ty roky se k ní snažil vrátit. Emmu čeká velké rozhodnutí. Musí si vybrat. Manžela, nebo snoubence? Především však potřebuje poznat samu sebe a zjistit, co chce, aniž by ublížila těm, které miluje. Emma ví, že musí naslouchat svému srdci. Jen si není jistá, co říká…

Mladá fronta

Další tituly vydavatelství

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vydávají široké spektrum titulů od populární beletrie přes literaturu faktu až po odbornou literaturu.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Kupte výhodně společně

Celkem pouze za 531 Kč
(ušetříte 27 Kč)
Koupit společně

Podrobnosti

 • Počet stran: 256
 • Vazba: pevná
 • Rozměr: 140×210 mm
 • Hmotnost: 390 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788020443267
 • Rok vydání: 2017
 • Naše katalogové číslo: 261723


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotil 1 člověk) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Jana Parýzková
Jana Parýzková
26. července 2017
     
Reagovat

2

Jediné pravé lásky – Taylor Jenkins Reid

Příběh se struhujícím milostným příběhem o ženě, jež musí volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, díky kterému má znovu chuť žít.
Emma Blairová si vezme svou lásku ze střední školy, Jesse Lernera. Vybudují si život daleko od rodičů, plný cestování. V den kdy mají mít své první výročí svatby, má Jesse v plánu odcestovat na Aljašku. Ovšem stane se nehoda a helikoptéra, v níž cestoval, zmizí. Po čase je prohlášen Jesse Lerner za mrtvého.
Emma se vrací zpět do rodného Actonu a snaží se začít znovu. Začne pracovat v rodinném knihkupectví Blair Books.
Pak narazí na svého dávného kamaráda Sama Kempera, život jde dál a Emma zjistí, že se znovu zamilovala, že dostala druhou šanci, být šťastná.
Jen do chvíle, než se znovu objeví Jesse. Je naživu, přežil tu nehodu a Emmu čeká nelehké rozhodnutí. Vybere si manžela nebo snoubence? Ať se rozhodne jakkoli, vždycky to někomu ublíží.

„Přečtěte si knihu – procestujete svět!“

Kniha se četla tak dobře, že jsem jí prostě musela za každou cenu dočíst, i kdybych neměla jít spát. Autorka vše popisovala tak perfektně, že jsem vše cítila s Emmou, byla jsem tím úplně pohlcená, byla jsem úplně vtažena do děje. Když byla Emma smutná, já byla taky, když byla šťastná, byla jsem s ní. Nevím, co to se mnou ta kniha udělala, ale já se přistihla, že si každou chvíli utírám oči.

Jednoho dne se vzbudíte a máte pocit, že jste vyschla a jste úplně prázdná, tak prázdná, že kdyby na vás někdo poklepal, zněla byste dutě.
Cítit se dutě a prázdně je hrozné, když jste bývala plná bolest jako předtím.
Že jste dutá, vám připadá v pořádku.
Že jste prázdná, vám připadá jako začátek.
Což je hezké, protože takovou dobu jste měla pocit, že jste na konci.

Příběh byl úžasný, byl krásný a smutný zároveň a já se opět zamilovala a nevěděla, koho by si Emma měla vybrat. Sam a Jesse? Jesse a Sam? Při čtení jsem pořád přemítala, jak by se Emma měla rozhodnout. A pak jsem najednou věděla. Věděla jsem, co musí udělat, aby byla šťastná.

Nemyslím si, že pravá láska představuje vaši jedinou lásku.
Myslím, že pravá láska znamená milovat opravdově.
Milovat čistě. Milovat beze zbytku.

Tohle není klasický milostný příběh. A pokud chcete vědět, jak to všechno dopadne, přečtěte si ho. Určitě si zamilujete Emmu, Jesse i Sama… Jen těžko jsem se s nimi loučila.
Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (2)   (0)
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU