Knihy
E-knihy
300 Kč

Vyprodané, je dostupné novější vydání.

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude film dostupný.

Doporučené tituly a kolekce

Více o titulu

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město.
A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru."Bonusy

  • Z natáčení filmu ZPÍVEJ
  • Videoklip "Faith"
  • Video s textem "Set It All Free"
  • ZPÍVEJ & Tancuj! - "Faith"
  • To nejlepší z Guntera
  • Propletenec filmu ZPÍVEJ – Gunterovo taneční studio
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Sing
Titulky
slovenské, anglické, bulharské, chorvatské, rumunské
Délka
110 min.
Naše katalogové číslo
261001
 
DVD obal

Recenze

Jak se vám film líbil?

5,0 / 5

3 hodnocení

3
0
0
0
0

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky