Knihy
E-knihy
Bábovky - Radka Třeštíková

Bábovky

Motto, 2016
MP3 ke stažení
TOP #15
Nakladatel
Motto, 2016

Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu, tentokrát k poslechu! Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hlavních hrdinek, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Kde se emotivní příběhy vzájemně prol

Čti víc

249 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu, tentokrát k poslechu! Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou. Jak se vlastně cítí ta patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas? A kam se vlastně poděly ty peníze? Kdo je vzal, kdo je ztratil, kdo je utratil, kdo je našel a kdo je bude muset vrátit? Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hlavních hrdinek, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Kde se emotivní příběhy vzájemně prolínají, jeden vede ke druhému, k celé řadě zajímavých rozuzlení a potom nerušeně pokračují dál, někdy šťastně, někdy ne, takový už je život.
Čti víc
Kupte společně
Bábovky - Radka Třeštíková
Tři muži ve člunu -  Jerome Klapka Jerome
438 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
8:55
Rozměry
8594050422728
Naše katalogové číslo
259561

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

4,0 / 5

81 hodnocení

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Bábovky - Radka Třeštíková
Tři muži ve člunu -  Jerome Klapka Jerome
438 Kč

„Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. “

Ladislav Klíma