Knihy
E-knihy

Hra na lásku

Okamžitý download
EPUB
MOBI
10-11 hodin čtení
Nakladatel
Nakladatelství Viking, 2016

Kristýna to v životě nemá jednoduché. Ve svých šestadvaceti letech ví, jaké to je ztratit milovaného člověka. Michal, otec její dcerky Natálky, zemřel ještě dřív, než se narodila. Zoufale shání práci, kterou jí nabídne bývalá...

Čti víc

89 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

89 Kč

Více o eknize

Kristýna to v životě nemá jednoduché. Ve svých šestadvaceti letech ví, jaké to je ztratit milovaného člověka. Michal, otec její dcerky Natálky, zemřel ještě dřív, než se narodila. Zoufale shání práci, kterou jí nabídne bývalá kamarádka z dětství, Jana. Myslí si, že už ji v životě nečeká nic hezkého, když skončí doslova pod koly auta, přitažlivého Patrika, jenž ji svým podivným životním stylem děsí a zároveň i neskutečné přitahuje. Snaží se za pomocí svých dvou nejlepších kamarádek, Heleny a Mel, a také jejich humoru pochopit Patrikův zvláštní pohled na život a vyrovnat se s tím. Když se jí to konečně alespoň z poloviny podaří, potká Marka, bratrance zemřelého Michala, který mu je neuvěřitelně podobný! Kristýna se ocitá v situaci, kdy netuší, co má dělat. Na jedné straně je Patrik, jenž jí ukázal to, co nikdy nezažila, a na straně druhé tichý Marek se smutným osudem, který je pro ni jako klidný přístav. Jenže co když si s ní Patrik opravdu jen hraje a Marek o ni nestojí, tak jak by si přála ona? Na tyhle otázky se snaží za každou cenu najít odpověď. Podaří se jí to?
Čti víc
Kupte společně
Hra na lásku - Monika Knápková
Iskrenie - Samantha Young
258 Kč
Ušetříte 89 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
740
Nakladatelství
Nakladatelství Viking
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
259475
Rok vydání
2016

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Kupte společně
Hra na lásku - Monika Knápková
Iskrenie - Samantha Young
258 Kč
Ušetříte 89 Kč

„Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. “

Bernard Bolzano