Maturita z lásky (český jazyk)

aneb Pro nesmrtelnou duši snesu každý kopanec
Marián Kuffa  ·  Vydavatel: Kumran, 2016
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
123 Kč
Běžná cena:
129 Kč
Ušetříte:
5% (6 Kč)

Posíláme do čtyř dní.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení pouhé minuty či hodiny před smrtí jsou toho důkazem. Boží milosrdenství, svátost smíření a Matka Boží jsou pilíři druhého vydání příběhů žakovského faráře v knížce Maturita z lásky.

„Celý náš život je maturita. Maturita z lásky. Existují jen dvě známky: odmaturoval a neodmaturoval. A existuje jen jeden předmět: láska. Kéž Pán Bůh dá, abych odmaturoval co nejlépe. Nejdůležitější není výsledek, ale zápas. Hodnotí se láska a snaha.“

OBSAH:
 • O Božím milosrdenství: BŮH SE NÁS NIKDY NEVZDÁ
 • O zpovědi: NEEXISTUJE HŘÍCH, KTERÝ BY TI BŮH NEODPUSTIL
 • O mých dětech: PRO MNE JE ZAJÍMAVÁ KAŽDÁ DUŠE
 • O Matce Boží: KAMARÁDIT SE S PANNOU MARIÍ SE VYPLATÍ
 • O cestě do nebe: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE BOŽÍ POŽEHNÁNÍ
Tuto knihu ilustrovali vězni z leopoldovské věznice, lidé bez domova z Noclehárny sv. Vincenta z Pauly, děti z dětského domova v Trenčíně-Zlatovcích a nevyléčitelně nemocná pacientka hospice v Trenčíně.

Kumran

Další tituly vydavatelství

O vydavateľstve...

Kumran je mladé vydavateľstvo zamerané na vydávanie kníh s kresťanským posolstvom. Výberom modernej a pútavej knihy do nášho portfólia prinášame čitateľovi možnosť inšpirovať sa a naplniť. Kvalitná prekladová beletria spolu s neopozeraným prúdom prístupnej duchovnej literatúry si získava čoraz väčšiu obľubu, z ktorej sa tešíme.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Vydavateľstvo Kumran.sk svoje publikácie ponúka na trhu od roku 2009. Tak ako vtedy, aj teraz sa nám zdá, že priestor pre živú a dynamickú kresťanskú literatúru čaká na svoje zaplnenie. Veríme, že mladícky zápal a oduševnenie, ktoré vznik vydavateľstva sprevádzali, bude cítiť aj na živote, ktoré obsah týchto kníh prináša. Momentálne máme na konte už 70 vydaných titulov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Hlavným kritériom pre výber kníh je prístupnosť a čitateľnosť knihy pre širokú verejnosť. Naše knihy – skutočné príbehy, beletria i literatúra pre inšpiráciu – si nachádzajú svoje miesto v knižniciach bez rozdielu.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Nezaujímavá fráza „na všetky“ bude znieť ako klišé, ale je pravdivá. Keď už sme nútení vybrať, asi to budú tituly Kazateľnica život, Vykúpená láska, Rovnako iný ako ja, 90 minút v nebi.

Více informací

Recenze, kritiky

„Tato kniha přináší příběhy ze života žakovského faráře. Nemá se však stát zdí mezi ním a námi, protože on je svatý, a my na to nemáme podmínky. Má být návodem k pochopení, že svatost je možná na každém místě. Farář Marián Ku a ukazuje, co se pro ni dá dělat. Důvěřovat Bohu, milovat druhé tak, jak to potřebují (ne jak si to zaslouží), a odpouštět těm, kteří vám budou házet klacky pod nohy.“
– Martin Ližičiar, zakládající šéfredaktor internetového magazínu s hodnotami www.cestaplus.sk

Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Počet stran: 96
 • Vazba: brožovaná
 • Rozměr: 125×205 mm
 • Hmotnost: 120 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788089487806
 • Rok vydání: 2016
 • Naše katalogové číslo: 257428


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (zatím nikdo nehodnotil) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU