Knihy
E-knihy

Maturita z lásky (český jazyk)

aneb Pro nesmrtelnou duši snesu každý kopanec

Na skladě
Nakladatel
Kumran, 2016

Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení...

Čti víc

123 Kč

Běžná cena Běžně 129 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení pouhé minuty či hodiny před smrtí jsou toho důkazem. Boží milosrdenství, svátost smíření a Matka Boží jsou pilíři druhého vydání příběhů žakovského faráře v knížce Maturita z lásky.

„Celý náš život je maturita. Maturita z lásky. Existují jen dvě známky: odmaturoval a neodmaturoval. A existuje jen jeden předmět: láska. Kéž Pán Bůh dá, abych odmaturoval co nejlépe. Nejdůležitější není výsledek, ale zápas. Hodnotí se láska a snaha.“
OBSAH:
  • O Božím milosrdenství: BŮH SE NÁS NIKDY NEVZDÁ
  • O zpovědi: NEEXISTUJE HŘÍCH, KTERÝ BY TI BŮH NEODPUSTIL
  • O mých dětech: PRO MNE JE ZAJÍMAVÁ KAŽDÁ DUŠE
  • O Matce Boží: KAMARÁDIT SE S PANNOU MARIÍ SE VYPLATÍ
  • O cestě do nebe: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE BOŽÍ POŽEHNÁNÍ
Tuto knihu ilustrovali vězni z leopoldovské věznice, lidé bez domova z Noclehárny sv. Vincenta z Pauly, děti z dětského domova v Trenčíně-Zlatovcích a nevyléčitelně nemocná pacientka hospice v Trenčíně.
Čti víc
Kupte společně
Maturita z lásky (český jazyk) - Marián Kuffa
Kazatelna Život - Marián Kuffa
216 Kč
Ušetříte 11 Kč

Recenze, kritiky

„Tato kniha přináší příběhy ze života žakovského faráře. Nemá se však stát zdí mezi ním a námi, protože on je svatý, a my na to nemáme podmínky. Má být návodem k pochopení, že svatost je možná na každém místě. Farář Marián Ku a ukazuje, co se pro ni dá dělat. Důvěřovat Bohu, milovat druhé tak, jak to potřebují (ne jak si to zaslouží), a odpouštět těm, kteří vám budou házet klacky pod nohy.“
– Martin Ližičiar, zakládající šéfredaktor internetového magazínu s hodnotami www.cestaplus.sk

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
96
Hmotnost
120 g
Rok vydání
2016
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Kumran
Rozměr
125×205 mm
ISBN
9788089487806
Naše katalogové číslo
257428

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

O vydavateľstve...

Kumran je mladé vydavateľstvo zamerané na vydávanie kníh s kresťanským posolstvom. Výberom modernej a pútavej knihy do nášho portfólia prinášame čitateľovi možnosť inšpirovať sa a naplniť. Kvalitná prekladová beletria spolu s neopozeraným prúdom prístupnej duchovnej literatúry si získava čoraz väčšiu obľubu, z ktorej sa tešíme.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Vydavateľstvo Kumran.sk svoje publikácie ponúka na trhu od roku 2009. Tak ako vtedy, aj teraz sa nám zdá, že priestor pre živú a dynamickú kresťanskú literatúru čaká na svoje zaplnenie. Veríme, že mladícky zápal a oduševnenie, ktoré vznik vydavateľstva sprevádzali, bude cítiť aj na živote, ktoré obsah týchto kníh prináša. Momentálne máme na konte už 70 vydaných titulov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Hlavným kritériom pre výber kníh je prístupnosť a čitateľnosť knihy pre širokú verejnosť. Naše knihy – skutočné príbehy, beletria i literatúra pre inšpiráciu – si nachádzajú svoje miesto v knižniciach bez rozdielu.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Nezaujímavá fráza „na všetky“ bude znieť ako klišé, ale je pravdivá. Keď už sme nútení vybrať, asi to budú tituly Kazateľnica život, Vykúpená láska, Rovnako iný ako ja, 90 minút v nebi.

Čti víc
Kupte společně
Maturita z lásky (český jazyk) - Marián Kuffa
Kazatelna Život - Marián Kuffa
216 Kč
Ušetříte 11 Kč