Knihy
E-knihy
Komunikační okruhy - Kolektív autorov

Komunikační okruhy

  • Kolektiv autorů
MP3 ke stažení
Nakladatel
Poslechová angličtina, 2016
Interpret

Tento kurz je určen všem, kteří si chtějí procvičit a zároveň rozšířit slovní zásobu v angličtině. Ke každému slovíčku máte k dispozici i příkladovou větu, takže si slovíčko díky jeho použití v kontextu lépe zapamatujete.

Čti víc

290 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Komunikační okruhy - Kolektív autorov
290 Kč

Více o audioknize

Tento kurz je určen všem, kteří si chtějí procvičit a zároveň rozšířit slovní zásobu v angličtině. Ke každému slovíčku máte k dispozici i příkladovou větu, takže si slovíčko díky jeho použití v kontextu lépe zapamatujete. Příkladové věty jsou často i ustálené fráze, které se používají takzvaně „bez přemýšlení“, takže aktivitou s tímto kurzem zvýšíte i svoji schopnost rozumět a správně reagovat.Obtížnost: A1 – B1Použití: samostatně i jako doplněk k jakémukoli kurzu.Učte se nebo opakujte cizí jazyk každý den a pokroky přijdou dříve, než si myslíte. Udělejte každý den něco pro svůj rozvoj a své zdokonalení. V kurzu najdete více než 300 slovíček a procvičovacích vět na téma bydlení, cestování, čísla, jídlo, restaurace, komunikace, předložkové vazby, příroda, rodina, společnost, tělo, zdraví, určování času a volný čas.K dispozici máte zdarma skripta obsahující texty nahrávek, oboustranné kartičky pro snadnější zapamatování a kontrolní testy. Podrobný návod jak s kurzem co nejefektivněji pracovat najdete tu: https://www.audiolibrix.com/Assets/Bonuses/Anglictina-Komunikacni-Okruhy.pdf
Čti víc
Kupte společně
Komunikační okruhy - Kolektív autorov
Osamělý mrtvý muž (audiokniha) - Václav Erben
527 Kč
Ušetříte 12 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
19:09
Naše katalogové číslo
256941

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Kupte společně
Komunikační okruhy - Kolektív autorov
Osamělý mrtvý muž (audiokniha) - Václav Erben
527 Kč
Ušetříte 12 Kč

„Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. “

Ladislav Klíma