Knihy
E-knihy
Kraď jako umělec - Austin Kleon
199 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

10 věcí, které ti nikdo neřekl o kreativitě.Chytrá a vtipná knížka o tvoření, novátorství a plagiátorství v digitální době. Lze dnes vůbec být 100% původní? A má smysl o to usilovat? Austin Kleon dospívá k moudrému závěru, že absolutní původnost je nedosažitelný cíl. Tvorba bude vždy krádež a umělec sběratelem zážitků a vlivů, který však bere jen to, co opravdu miluje. Ve skutečnosti tedy jde o to, jak krást ( tzn. tvořit) se ctí: tak, abychom navzdory všem výpůjčkám přinesli něco nového a měli z výsledku radost. S knihou dostáváte přesvědčivý manifest tvořivosti, kongeniální desatero, které vypustí umělce ve vás konečně na svobodu. Knížka je malým pokladem pro všechny tvůrce, aktivní či zatím stále neprojevené.
Čti víc
Kupte společně
Kraď jako umělec - Austin Kleon
Někdo cizí v domě (audiokniha) - Shari Lapena
483 Kč
Ušetříte 15 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
1:06
Naše katalogové číslo
256939

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Jan Melvil Publishing je nakladatelství literatury osobního rozvoje. Přinášíme svým čtenářům důležitá témata, která se mnohdy teprve klubou na povrch a jejichž včasná znalost ovlivní váš úspěch v budoucnosti.

Čti víc
Kupte společně
Kraď jako umělec - Austin Kleon
Někdo cizí v domě (audiokniha) - Shari Lapena
483 Kč
Ušetříte 15 Kč

„Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. “

Henry David Thoreau