Knihy
E-knihy
Ve světle Pravdy - Abd-ru-shin

Ve světle Pravdy

Integrál, 2016
MP3 ke stažení
Nakladatel
Integrál, 2016
Interpret

Ve světle Pravdy - audiokniha provázející všemi aspekty pozemského života z pera Abd-ru-shina, vlastním jménem Oskar Erns Bernhardt. Podává ucelený obraz světa kolem nás a odpovídá na otázky po smyslu lidské existence. Autor vede čtená

Čti víc

299 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Ve světle Pravdy - Abd-ru-shin
299 Kč

Více o audioknize

Ve světle Pravdy - audiokniha provázející všemi aspekty pozemského života z pera Abd-ru-shina, vlastním jménem Oskar Erns Bernhardt.Podává ucelený obraz světa kolem nás a odpovídá na otázky po smyslu lidské existence. Autor vede čtenáře k osamostatnění, k vnitřní svobodě a k pochopení jeho úlohy a místa ve stvoření. Osvětluje mnohé pojmy, mimo jiné také pojem Bůh.Abd-ru-shinNarodil se 18. dubna 1875 v Bischofswerdě v Německu. Záhy po ukončení obchodního vzdělání se začal věnovat spisovatelské činnosti. Po první světové válce působil v Drážďanech, později v blízkosti Mnichova, kde začal v roce 1924 psát první přednášky Poselství Grálu.Od roku 1928 žil na Vomperbergu v Tyrolsku, kde vytvořil největší část svého díla "Ve světle Pravdy". V roce 1938 byl nacisty uvězněn, poté vypovězen z Rakouska a byl mu přikázán nucený pobyt v Německu. Zemřel 6. prosince v Kipsdorfu v Krušných horách. V době nuceného pobytu také své Poselství Grálu nově uspořádal do současné podoby.
Čti víc
Kupte společně
Ve světle Pravdy - Abd-ru-shin
Český ráj - Jaroslav Rudiš
578 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Kupte společně
Ve světle Pravdy - Abd-ru-shin
Český ráj - Jaroslav Rudiš
578 Kč

„Spálené knihy osvítily svět.“

Ralph Waldo Emerson