Knihy
E-knihy
Konec prokrastinace - Petr Ludwig

Konec prokrastinace

MP3 ke stažení
Nakladatel
Jan Melvil publishing, 2016
Interpret

Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak

Čti víc

349 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den.Co se dozvíte:Co dnes věda ví o tom, proč věci odkládáme, jsme nerozhodní a neefektivní.Jak sebe motivovat tak, aby nás práce bavila, naplňovala, a přesto nás méně unavovala.Jak se zbavit závislosti na nebezpečné vnější motivaci.Jak se nestát cílovými feťáky, lidmi, kteří jsou závislí na dosahování stále větších cílů.Jak lépe motivovat a inspirovat blízké, klienty nebo kolegy. Jak se zbavit špatných návyků s minimálním rizikem jejich návratu.Jak si na libovolně dlouhou dobu osvojit nové návyky a co dělat, když návyk přerušíme.Jak pracovat s všudypřítomnou rozhodovací paralýzou a vlastní neobjektivitou.Jak si zorganizovat každý den a celý život tak, abychom dělali na prvním místě to, co má pro nás opravdový smysl.
Čti víc
Kupte společně
Konec prokrastinace - Petr Ludwig
Pane Bůh, tady Anna - Fynn
702 Kč
Ušetříte 19 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
3:31
Naše katalogové číslo
256837

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

4,8 / 5

43 hodnocení

1
0
0
0
0
Čti víc
Kupte společně
Konec prokrastinace - Petr Ludwig
Pane Bůh, tady Anna - Fynn
702 Kč
Ušetříte 19 Kč

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell