Knihy
E-knihy
Cesta pravého muže - David Deida

Cesta pravého muže

MP3 ke stažení
TOP #8
Vydavatel
Synergie, 2016
Interpret

Audiokniha Cesta pravého muže - zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek.

Čti víc

169 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené knihy a kolekce

Popis audioknihy

Má můj život smysl a cíl? Jaké je moje životní poslání? Co vlastně ženy doopravdy chtějí? A jak je milovat a zůstat při tom volný? Těmito a podobnými otázkami se již někdy zaobíral každý muž. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď.Nyní před sebou máte titul, který vám v tom může pomoci. Cesta pravého muže by měla být „povinnou“ četbou. David Deida, jeden z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti, učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami, jak mužům porozumět a jak je v jejich mužství podpořit. Nejde přitom jen o psychologické poučky, neboť Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek.
Čti víc
Kupte společně
Cesta pravého muže - David Deida
PAX 5: Sluhové zla - Asa Larsson,Ingela Korsell
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Lenka
2.6.2017
Výborná kniha
Ak hľadáte niečo, čo môže zachrániť váš vzťah, je to práve táto kniha, hlavne od 18. kapitoly, viac k tomu nebudem písať, pretože to sa slovami ani nedá vyjadriť. Je to pre mužov úžasný návod na pochopenie ženského konania, rozmýšľania a emócií a pre ženy poznanie, že sú v "poriadku" práve vtedy, keď sú samé sebou vo svojej ženskej podstate. Nič lepšie a to som toho prečítala už naozaj dosť, o vzťahoch a mužoch a ženách, som zatiaľ nepočula/nečítala. Vrelo odporúčam, za takéto informácie sa u terapeuta platia tisíce.
Čti víc

Kupte společně
Cesta pravého muže - David Deida
PAX 5: Sluhové zla - Asa Larsson,Ingela Korsell