Knihy
E-knihy
Němčina nejen do auta - Ilona Kostnerová

Němčina nejen do auta

MP3 ke stažení
Nakladatel
Nakladatelství Fragment, 2016
Interpret

Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny. Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se n

Čti víc

99 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny.  Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se naučíte vytvářet nová slovní spojení. Titul je členěn tematicky a je určen falešným začátečníkům a mírně pokročilým. 
Na nahrávce si osvojíte slovní zásobu k 16 základním konverzačním tématům a naučíte se ji používat v běžných větách. První téma obsahuje dvě cvičení, ve kterých si osvojíte základní fráze při představování. Všechna následující témata obsahují vždy pět cvičení:
- v prvním cvičení se německá slovíčka naučíte náležitě vyslovovat,
- ve druhém cvičení se naučíte slovíčkům porozumět,
- ve třetím cvičení si znalost slovíček upevníte a prověříte si získané znalosti,
- ve čtvrtém cvičení se slovíčka naučíte používat ve větách,
- v pátém cvičení si osvojíte další praktické fráze.
Čti víc
Kupte společně
Němčina nejen do auta - Ilona Kostnerová
Deníček moderního fotra - Dominik Landsman
328 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
5:57
Rozměry
8594155755264
Naše katalogové číslo
256519

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?


Michal Bošanský
14.7.2016
Popis CD
Kniha sa štylizuje ako materiál, ktorý je učený pre tých, ktorí už niečo z nemeckého jazyka vedia. Ale nemyslím si, že je potrebné poznať nejaké základy nemčiny pre počúvanie tohoto CD.
Osobne som sa nemčinu nikdy neučil. Zo sledovania nemeckých TV staníc som mal pochytených len niekoľko bežných fráz a slov. Napriek tomu môžem povedať, že toto CD je vhodne aj pre takých začiatočníkov akým som ja, ktorí pracujú na svojej nemčine takmer od nuly. Výhradu mam len k monotónnosťi-nestriedaniu hlasov.
Obsahom CD je:
Na začiatku každej kapitoly je lekcia venovaná slovnej zásobe, ktorú budete potrebovať v ďalších cvičeniach v rámci kapitoly. Všetky kapitoly, napríklad: rodina, nakupovanie, jazda mestom, zamestnanie,... sú štruktúrované takto:
Cvičenie 1 - "Zopakujte nemece výrazy a preložte ich." Preklad slovíčok z NJ so SJ, v nahrávke počujete originál aj preklad slovíčok.
Cvičenie 2 - Nasledujúce výrazy preložte do nemčiny." Preklad slovíčok zo SJ do NJ.
Cvičenie 3 - "Dokončite nemecky výraz a cele slovo zopakujte." Dopĺňanie chýbajúcich častí slovíčok, napr. si vypočujete začiatok slova "Brat..." a musíte ho do niekoľkých sekúnd doplniť "Brathähnchen", inak ho nahrávka doplní za vás.
Cvičenie 4 - "Zopakujte nemeckú vetu a potom v nej použite uvedené výrazy." Tu si na úvod vypočujete vetu v slovenčine, hneď nato si vypočujete nemecky preklad tejto vety a o chvíľu si vypočujete nemecké slovo alebo slovne spojenie, ktoré musíte správne dosadiť do nemeckej vety, ktorú ste na začiatku počuli. A tento princíp sa opakuje niekoľko krát s novými slovíčkami a novými vetami.
Cvičenie 5 - "Preložte nasledujúce vety do nemčiny." Opakovanie a preklad celých viet z predchádzajúceho
Čti víc
8.1.2016
Názor zákazníka
Celkom fajn. Urcite nie pre zaciatocnikov. Prilozena je aj brozurka so zakladnymi slovickami pouzitymi v jednotlivých kapitolach, co je tiez pomocka, ak som slovo predtým v zivote nepocula.
Čti víc
Katarína Bradáčová
28.5.2015
málo info
chýba ukážka z CD (hlasová alebo písomná) lepšie rozpísaný popis a obsah, prípadne aké časy sú tam použité, či je tam striedanie hlasov alebo 1 monotónny - chýba veľa info, na základe ktorých sa dá urobiť si ako taký obraz o nahrávke.Po skúsenostiach s CD a v dnešnej dobe sa neoplatí kupovať prekvapenie.
Čti víc
Katarína Bradáčová
28.5.2015
Názor zákazníka
ešte je aj chybne uvedená dĺžka 32 hod, na CD je 6 hodín. 32 stranová má byť spomínaná brožúrka k CD, na inej stránke som našla aj ukážku.
Čti víc
Jana
18.10.2012
Názor zákazníka
asi nie je pre uplnych zaciatocnikov, inak dobre
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Němčina nejen do auta - Ilona Kostnerová
Deníček moderního fotra - Dominik Landsman
328 Kč

„Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. “

Oscar Wilde