Knihy
E-knihy
Tančím tak rychle, jak dokážu - Barbara Gordon

Tančím tak rychle, jak dokážu

Portál, 2016
MP3 ke stažení
Nakladatel
Portál, 2016
Interpret

Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému boji však spolu s dal

Čti víc

299 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému boji však spolu s dalšími okolnostmi způsobilo, že se psychicky zhroutila a musela projít martyriem při opětovné snaze začít žít nový život. Příběh je tak výpovědí o bolestech a úzkostech, které v dnešním světě mohou postihnout každého z nás, ale zároveň dává naději, že s nimi můžeme bojovat a zvítězit nad nimi.
Čti víc
Kupte společně
Tančím tak rychle, jak dokážu - Barbara Gordon
Noc - Bernard Minier
631 Kč
Ušetříte 17 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
6:14
Naše katalogové číslo
255577

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

V roce 2015 oslavil Portál 25. výročí svého založení. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kulturologie.

Čti víc
Kupte společně
Tančím tak rychle, jak dokážu - Barbara Gordon
Noc - Bernard Minier
631 Kč
Ušetříte 17 Kč

„Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse.“

latinské přísloví