Knihy
E-knihy
The Adventures of Tom Sawyer (EN) - Mark Twain

The Adventures of Tom Sawyer (EN)

INFOA, 2016
MP3 ke stažení
Nakladatel
INFOA, 2016
Interpret

Meet Tom Sawyer, a boy with a good heart who’s always in trouble with everyone: at home, in school and in church. With his best friends, Joe, Ben and Huckleberry, Tom lives an exciting outdoor life. But he begins to grow up when pretty Becky Thatche

Čti víc

149 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Audiokniha má obtížnost četby A2
Meet Tom Sawyer, a boy with a good heart who’s always in trouble with everyone: at home, in school and in church. With his best friends, Joe, Ben and Huckleberry, Tom lives an exciting outdoor life. But he begins to grow up when pretty Becky Thatcher comes to town, and when something terrible happens in this quiet town near the Mississippi.
Čti víc
Kupte společně
The Adventures of Tom Sawyer (EN) - Mark Twain
Macbeth - Jo Nesbo
528 Kč
Ušetříte 20 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
1:09
Naše katalogové číslo
255468

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

vlastním jménem Samuel Langhorne Clemens, se narodil jako šestý ze sedmi dětí. Byl to americký spisovatel, satirik a humorista. V roce 1839 se jeho rodina přestěhovala do města Hannibal. Jeho otec zřeml, když mu bylo jedenáct let. V roce 1853-1856 pracoval jako tiskař v New Yorku, Philadelphii, St. Louis a Cincinnati. V letech 1857-1861 pracoval jako kormidelník na řece Mississippi, což ho inspirovalo k napsání románu Život na Mississippi. Proslavil se zejména tituly Dobrodružství Toma Sawyera a Dobrodružství Huckleberyho Finna.

Čti víc
Kupte společně
The Adventures of Tom Sawyer (EN) - Mark Twain
Macbeth - Jo Nesbo
528 Kč
Ušetříte 20 Kč

„Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. “

anglické přísloví