Knihy
E-knihy

Kouzelné čtení Cesta kolem světa

  Výrobce
  Albi, 2016

  Díky této hře můžete cestovat napříč celým světem...

  Čti víc

  664 Kč

  Běžná cena Běžně 699 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do tří dní

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o produktu

  Díky této hře můžete cestovat napříč celým světem.
  Dozvíte se, jak se jednotlivé státy jmenují, kde leží, jaká jsou jejich hlavní města a zajímavosti, jak vypadají jejich vlajky a jak zní jejich státní hymny. Své znalosti si pak můžete s ostatními hráči ověřit pomocí tří různých her, které máte na výběr: Vlajky, Zeměpisné kvízy a Najdi stát. Všechny tyto hry jsou rozděleny do více úrovní obtížnosti, takže je mohou hrát dohromady jak děti, tak dospělí. Hra je zároveň skvělým doplňkem k výuce zeměpisu.

  Hra je namluvena Otakarem Brouskem ml. a obsahuje přes 3300 zvuků a textů.
  Hra vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.

  Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení .  Elektronická Albi tužkou se prodává samostatně a není tedy součástí hry
  Čti víc
  Kupte společně
  Kouzelné čtení Cesta kolem světa -
  Albi tužka + Atlas světa -
  2 088 Kč
  Ušetříte 110 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Rozměry krabice
  295×295 mm
  Naše katalogové číslo
  254627
  Katalogové číslo výrobce
  81490
  Jazyk
  český

  Recenze

  Jak se vám hra líbila?

  ALBI ... malý darček pre veľkú radosť ... Albi, s.r.o. je sieť najväčších darčekových predajní na Slovensku, ktoré ponúkajú komplexný sortiment darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom vybrať vhodný darček v dostupných cenách pre každú príležitosť. Pridanou hodnotou je originalita našich darčekov a osobné venovanie, ktoré nájdete na veľkej časti našich produktov.

  Čti víc
  Kupte společně
  Kouzelné čtení Cesta kolem světa -
  Albi tužka + Atlas světa -
  2 088 Kč
  Ušetříte 110 Kč