Knihy
E-knihy

Kouzelná třída

Další kouzlení

Grada, 2016
Nakladatel
Grada, 2016
Série
Bambook

Kouzelná třída je o rok starší. Mimořádná dobrodružství však žáky víly Jamíny čekají i v novém příběhu. Jak už asi víte, víly mohou být ve světě lidí jen krátkou dobu, a tak musí kouzelná třída přijít na způsob, jak se se svou báječnou učitelkou...

Čti víc

180 Kč

Běžná cena Běžně 189 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do čtyř dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kouzelná třída je o rok starší. Mimořádná dobrodružství však žáky víly Jamíny čekají i v novém příběhu. Jak už asi víte, víly mohou být ve světě lidí jen krátkou dobu, a tak musí kouzelná třída přijít na způsob, jak se se svou báječnou učitelkou Jasmínou znovu setkat. Nebude to lehké, ale bude to stát za to. Chyťte se spolu s neposednými třeťáky kouzelného klubíčka a nechte se vtáhnout do podivuhodné vílí říše. Zažijete například bublinovou honičku, ochutnáte kouzelné maliny a zjistíte, jakým novým kouzlem obdaruje víla Jasmína svoje žáky.
Čti víc
Kupte společně
Kouzelná třída - Zuzana Pospíšilová, Drahomír Trsťan
Kouzelná třída - Zuzana Pospíšilová, Drahomír Trsťan
369 Kč
Ušetříte 19 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
64
Hmotnost
270 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Grada
Rozměr
170×220 mm
ISBN
9788027100781
Naše katalogové číslo
252957

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Kouzelná třída - Zuzana Pospíšilová, Drahomír Trsťan
Kouzelná třída - Zuzana Pospíšilová, Drahomír Trsťan
369 Kč
Ušetříte 19 Kč

„Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. “

André Maurois