Knihy
E-knihy
262 Kč

Běžná cena Běžně 276 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do šesti dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

A Study in Scarlet is Sir Arthur Conan Doyle’s first story with Holmes and Watson.

Come and walk the dark streets of London with the great Mr Sherlock Holmes! When Sherlock Holmes gets a letter from the police, he and his new
friend, Doctor Watson, have a difficult problem. Who is the rich man in the empty house? Why did he die? And, most important of all, will Holmes and
Watson find the man who did it? Or will they be too late?

Stage 1 - Elementary - 600 headwords - A1

Syllabus:
Nouns – Plural - Possessive ’s; Pronouns Indefinite: some-, no-, any-, every- (body/thing); Subject and object; Determiners Ordinal numbers: first – hundredth; Quantifiers some/any, more; Distributives: another, other, each Adjectives Comparative: er/more + adjective…than, as….as; Superlative: the –est (in/of), most + adjective; Verb forms and tenses Negative questions; Present Continuous; Present Simple; Past Simple of listed irregular verbs; Common phrasal verbs with transparent meanings; Adverbs Adverbs of frequency; Question words.
Čti víc
Kupte společně
A Study in Scarlet - Arthur Conan Doyle, Riccardo Guasco (ilustrácie)
The Hound of the Baskervilles - Arthur Conan Doyle, Federico Volpini (ilustrácie), Janet Borsbey, Ruth Swan
579 Kč
Ušetříte 30 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Příloha
CD
Rozměr
148×210 mm
ISBN
9788853621078
Naše katalogové číslo
252010
Počet stran
64
Hmotnost
150 g
Rok vydání
2016
Ilustrace
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Eli Publishing

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Sir Arthur Conan Doyle 1859-1930 Autor mnoha slavných díl o výjimečném detektivovi se narodil v Edinburghu ve Skotsku jako čtvrtý potomek. Absolvoval studium na internátní základní škole a později i na lékařské univerzitě. Jeho první povídku uveřejnil časopis Chambers Journal v roce 1879 kdy měl Arthur Conan Doyle dvacet let. I když posílal do redakce i další příspěvky, málokterý z nich přijali a zveřejnili. V roce 1882 časopis Cronhill uveřejnil jeho povídku o tajemství lodi Mary Celeste. Tato povídka byla inspirována plavbou parníkem do Nigérie, kterou absolvoval po tom, co mu nemocný otec odešel do sanatoria a Arthur se na velrybářské lodi zaměstnal jako lodní chirurg. Když se mu v myšlenkách poprvé zjevil populární detektiv, neměl jméno Sherlock Holmes, pod kterým ho dnes zná celý svět. Původně se měl totiž volat Sherrirford Holmes a jeho přítel doktor Ormond Sacker. Později je však přejmenoval. V roce 1886 Arthur Conan Doyle napsal první povídku o Sherlocku - Studie v šarlatové. Vydavatel mu zaplatil 24 liber a povídku uveřejnil až v roce 1887. Když však vyšla o rok později knižně, sklidila větší úspěch. Když později uveřejňoval své povídky v novém časopise The Strand Magazine, měl obrovský úspěch. Tehdy lidé stávaly na časopis v neuvěřitelně dlouhých řadách, jen aby si mohli přečíst nejnovější povídku. Později se však Doylovi Holmes tak znechutil, že ho v roce 1893 zabil v povídce Poslední případ. Tato povídka vyvolala obrovskou vlnu neklidu a nespokojenosti. V roce 1902 však vydal povídku Pes baskervillský a o rok později povídku Prázdný dům v níž se ukázalo, že Holmes je naživu. Poslední román o Sherlocku Holmesovi napsal v roce 1915 - Údolí strachu. Za svůj život napsal Sir Arthur Conan Doyle 56 povídek a 4 romány o Sherlocku Holmesovi. Zemřel v roce 1930 jako sedmdesátiletý, ale ve svých dílech žije dodnes.

Čti víc
Kupte společně
A Study in Scarlet - Arthur Conan Doyle, Riccardo Guasco (ilustrácie)
The Hound of the Baskervilles - Arthur Conan Doyle, Federico Volpini (ilustrácie), Janet Borsbey, Ruth Swan
579 Kč
Ušetříte 30 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský