Knihy
E-knihy

Talking as Fast as I Can

From Gilmore Girls to Gilmore Girls, and Everything in Between

Nakladatel
Little, Brown, 2016

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood...

Čti víc

550 Kč

Běžná cena Běžně 579 Kč

Ušetříte 5%
Nestíháme do Vánoc :(

Dodání může trvat více než tři týdny

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood. Intimate, hilarious, and down-to earth, Talking As Fast As I Can is perfect for fans of Mindy Kaling, Amy Poehler and Amy Schumer. "This book contains some stories from my life: the awkward growing up years, the confusing dating years, the fulfilling working years, and what it was like to be asked to play one of my favorite characters again. You probably think I'm talking about my incredible achievement as Dolly in Hello, Dolly! as a Langley High School junior, a performance my dad called "you're so much taller than the other kids.
Čti víc
Kupte společně
Talking as Fast as I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
905 Kč
Ušetříte 48 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
224
Hmotnost
360 g
Rok vydání
2016
Vazba
pevná vazba
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Little, Brown
Rozměr
135×216 mm
ISBN
9780349009711
Naše katalogové číslo
251507

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,2 / 5

12 hodnocení

5
4
3
0
0

Sandra
19.11.2017
Myslím,ze jsem udělala chybu,ze jsem nečetla v originále. Lauren miluju a pokud se chcete dozvědět více o seriálu Gilmorky a o ni samotné je tato kniha báječná volba.
Čti víc

Lauren je americká herečka, kerá byla nominována na Zlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime. Na kontě má aktuálně dvě vlastní knihy.

Čti víc
Kupte společně
Talking as Fast as I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
905 Kč
Ušetříte 48 Kč