Knihy
E-knihy

Řezník

Baronet, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Baronet, 2016

Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později...

Čti víc

189 Kč

Běžná cena Běžně 329 Kč

Ušetříte 43%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později, dává Shank (který mezitím ovdověl a odešel do výslužby) svůj viktoriánský dům vnuku Mattovi, jehož kdysi pomáhal vychovávat.

Matt, jenž je mladý a nadějný kuchař a restauratér, naráží během renovace domu, jenž zná z dětství, na bednu, kterou nikdy předtím neviděl. Poté, co odstraní zámek a podívá se dovnitř, ho čeká děsivý objev a on se musí rozhodnout, zda ponechá to, co nyní ví, pohřbeno v minulosti, půjde na policii nebo vezme vše do vlastních rukou.

Mattova přítelkyně Sam měla vždy podezření, že i její matku zavraždil Řezník z Bacon Hill – jenže dva roky poté, co byl údajně zastřelen. A spolu s tím, jak hledá pravdu a snaží se sledovat stopy dávných událostí, směřuje nyní neomylně vstříc Mattovu temnému tajemství.
Čti víc
Kupte společně
Řezník - Jennifer Hillier
Artemis - Andy Weir
423 Kč
Ušetříte 309 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Butcher
Rok vydání
2016
Počet stran
416
Nakladatelství
Baronet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
243740

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

2 hodnocení

2
0
0
0
0

Darina Krejčí
Darina Krejčí
5.7.2016
Na začátku asi zmíním, že pokud jste se ještě nesetkali s touto autorkou, tak je nejvyšší čas to napravit. Já od ní mám přečteno vše, co u nás vyšlo, ale za mě zatím tato kniha je nejlepší ze všech. A to z jednoho konkrétního důvodu - i když se může člověku zdát, že je divné hned na začátku zjistit, kdo je onen Řezník, tak kniha neztrácí na svižném a napínavém dění. Pořád se děje něco, co by nikdo nečekal a já byla napnutá jako kšandy od začátku do konce. Autorka se dokonale mazlí s každou situací, jež v knize nastane a já jako čtenář jsem kolikrát zůstala sedět s otevřenou pusou, jestli je to vůbec možné toto. Je tam také docela dost morbidních scén a já začala uvažovat také nad variantou, zda samotná autorka není náhodou sériový vrah - protože ta věrohodnost je "okouzlující". :-) Pokud hledáte dobrý thriller na prázdniny, tak můžu zaručit, že u této knihy se opravdu nudit nebudete - pouze když se začtete, tak pozor na spáleniny od sluníčka, hrozí zde totiž riziko, že jen tak nepřestanete číst :-)
Čti víc

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem vydává kolem 100 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 1650 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, avšak vydává knížky ze všech žánrových oblastí - od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Kromě vydávání světově proslulých autorů se nakladatelství snaží zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční cyklus Pravá krev autorky Charlaine Harris nebo romány J. R. Ward, tak i zajímavá díla, jež jsou méně na očích veřejnosti. Například nově nalezené rukopisy věhlasného Alexandra Dumase Rytíř de Sainte-Hermine a Rudá sfinga, vzpomínky maršála Erwina Rommela, nejslavnější knihu o pilotování O umění létat W. Langewiescheho, knihy o fotbalu (Góly nepadají náhodou), lékařství či přírodních vědách. Mezi nejoblíbenější patří válečné vzpomínky německých a sovětských účastníků 2. světové války.

Čti víc
Kupte společně
Řezník - Jennifer Hillier
Artemis - Andy Weir
423 Kč
Ušetříte 309 Kč

„K dobré knize je třeba dobrých čtenářů.“

Victor Hugo