Knihy
E-knihy

ADHD

variabilita v dětství a dospělosti

Karolinum, 2018
Nakladatel
Karolinum, 2018

Kniha nabízí ucelený pohled na problematiku variability ADHD v dětském věku i dospělosti. Analyzuje problematiku od etiologie, přes neurobiologické a somatické...

Čti víc

171 Kč

Běžná cena Běžně 190 Kč

Ušetříte 10%

Dodání může trvat více než tři týdny

Doporučené tituly a kolekce

171 Kč

Více o knize

Kniha nabízí ucelený pohled na problematiku variability ADHD v dětském věku i dospělosti. Analyzuje problematiku od etiologie, přes neurobiologické a somatické příčiny, variabilitu v odpovědi na léčbu, až po psychologické a sociální souvislosti. Přehled variability ADHD využijí odborníci v oblastech nejen psychiatrie a medicíny obecně, ale i psychologie, pedagogiky a všech souvisejících oblastí. Text zahrnuje také výsledky vybraných původních studií autorů a jako první v české odborné literatuře přináší kompletní diagnostická kritéria ADHD dle DSM - 5 v oficiálním českém překladu. V přílohách jsou uvedeny metody pro hodnocení ADHD symptomatologie v dětství i v dospělosti.
Čti víc
Kupte společně
ADHD - Radek Ptáček, Hana Kuželová
Břicháč Tom - Tomáš Kosačík
425 Kč
Ušetříte 64 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
ADHD - Radek Ptáček, Hana Kuželová
Břicháč Tom - Tomáš Kosačík
425 Kč
Ušetříte 64 Kč

„Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec.“

Voltaire