Všude kolem černý les

Někdo chystá svatbu, někdo vraždu
Ruth Ware  ·  Vydavatel: Leda, 2016

Překlad: Vlasta Hesounová

Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
331 Kč
Běžná cena:
348 Kč
Ušetříte:
5% (17 Kč)

Posíláme do tří dní.



Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.



Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

ROZLUČKU PŘED SVATBOU…
Leonoře je šestadvacet a píše docela úspěšné detektivky. I když žije osaměle, je se svým způsobem života spokojená – až do dne, kdy dostane nečekané pozvání na předsvatební rozlučkový víkend své bývalé přítelkyně Clare, kterou deset let neviděla. Leonora po dlouhém váhání pozvání přijme a ocitá se s hrstkou dalších lidí – s nimiž má společné hlavně to, že se všichni znají s Clare – v extravagantním skleněném domě kdesi na anglickém venkově. A zanedlouho se začnou dít podivné věci. V Leonoře vzrůstá napětí, až se druhého večera rozhodne, že se hned ráno vrátí do Londýna. Jenže v noci dojde k osudné události…
…NAVŠTÍVÍ SMRT
Lenora se probudí s těžkým zraněním v nemocnici – a dozvídá se o vraždě. Její pokoj hlídá policie: chrání ji před někým, nebo ji hlídají jako vězně? Aby mohla odpovědět, musí si vzpomenout, co se vlastně během víkendu přihodilo. Dokáže se oprostit od pocitu viny a odhalit skutečné motivy a skutečného vraha? Najde odvahu, aby se svěřila s tajemstvím, které dosud nechala pohřbeno v minulosti?

Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Kupte výhodně společně

Celkem pouze za 634 Kč
(ušetříte 33 Kč)
Koupit společně

Podrobnosti

 • Originální název: In a Dark, Dark Wood
 • Počet stran: 352
 • Vazba: pevná
 • Rozměr: 155×232 mm
 • Hmotnost: 630 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788073354244
 • Rok vydání: 2016
 • Naše katalogové číslo: 235121


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotili 2 lidé) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Veronika Sajdoková
Veronika Sajdoková
4. února 2017
     
Reagovat

1

Začala jsem knihu číst v pátek večer a nemohla jsem se odtrhnout (dočteno v sobotu dopoledne). Pořád jsem přemýšlela jak moc důležitou roli každá osoba hraje v tomto příběhu, sama jsem se snažila přijít na kloub tomu, co se vlastně stalo a proč :-) jsem ráda, že tato kniha u nás vyšla a dávám ji plný počet - po dlouhé době příběh, díky kterému vlastně ani nechcete jít spát a hltáte každou stránku.
Určitě autorku Ruth Ware si dávám do poznámek a těším se na její další knížku.
Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (1)   (0)
Kateřina Plickova
Kateřina Plickova
14. července 2016
     
Reagovat

1

Každému se někdy stalo, že se začetl do příběhu a měl problém knihu odložit, dokud se nedobral konce a odpovědí na všechny své otázky. Toto se mi nyní stalo s touto báječnou knihou od britské autorky Ruth Ware.

Příběh jednoho obyčejně neobyčejného víkendu vypráví mladá introvertní spisovatelka Leonora, která obdrží pozvánku na dámskou jízdu své bývalé přítelkyně Clare. V Noře se mísí mnohé pocity, ale i přes nával špatných vzpomínek se rozhodne nakouknut do Pandořiny skřínky své minulosti a pozvání přijme. Spolu se svou svéráznou kamarádkou Ninou odjedou vstříc dámské jízdě, na kterou už do konce svých životů nemají zapomenout.

A není to jen vina Clařiny aktuální věrné a až přespříliš snaživé kamarádky Flo, ani podivným výběrem dalších účatníků jízdy. V odlehlém domě tak sejde skupina vzájemně si neznámých lidí. Všichni čelí výzvě společné zábavy, ve společenských a opileckých škobrtnutích mnohých z nich se však zjevně skrývá více, než by chtěli dát najevo ostatním.

Jak napjatý víkend pokračuje, z činů jednotlivých účastníků rozlučky lze vyčíst napětí i rozpaky, které pak náhle eskalují v šokující událost, která navždy změní běh jejich životů.

Pravda však stále uniká a nikdo si nemůže být jistý pravým významem pohledu svého souseda u stolu...

Vyprávění o jednom nepříliš povedeném mejdanu ve vypůjčeném domě v lesích je poutavým svědectvím obyčejného života obyčejných lidí. Každý z nás někdy zažil večírek či víkend, který se tak docela nepovedl a bylo mu trapné odjet hned další ráno, proto útrpně vydržel až do oficiálního odjezdu. O to je příběh Nory čtenáři bližší a vžít se do její situace připomíná obléknutí starého škrábavého svetru. Každý jsme to zažili a netoužili jsme po ničem jiném, než se z toho vyvléct.

Nora není superhrdinka ani žoldák, jen uzavřená osobnost se šrámy na duši. Chce jen znát pravdu a doufá, že tento víkend bude příležitostí ji konečně nalézt. Sama však nedokáže říct, zda je připravená ji přijmout. Osud ji však nachystá úplně jinou výzvu...

Po přečtení tohoto vynikajícího příběhu mohu mít jen jediné přání, aby tato výborná britská autorka nepřestávala psát a do svého báječného světa nás opět pozvala ve své další knize.
Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (1)   (0)
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU