Knihy
E-knihy

Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka

CD (mp3)

AudioStory, 2013
MP3 na CD
Nakladatel
AudioStory, 2013

Profesor UK, prezident České křesťanské akademie a farář Akademické farnosti Praha, člen Evropské akademie věd a umění, Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D. svým významem patří mezi nejuznávanější morální autority, ceněné doma i ve světě. Je autorem řady knih...

Čti víc

249 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude audiokniha dostupná.

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Profesor UK, prezident České křesťanské akademie a farář Akademické farnosti Praha, člen Evropské akademie věd a umění, Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D. svým významem patří mezi nejuznávanější morální autority, ceněné doma i ve světě. Je autorem řady knih, přeložených do různých světových jazyků. Nabízíme výběr z jeho meditací nad liturgickými texty hlavních křesťanských svátků, Vánoc a Velikonoc. Tato nahrávka je věnována životnímu jubileu Tomáše Halíka.

Scénář podle knihy Oslovit Zachea napsal autor. Zamýšlí se nad tím, jak odpovědět na otázky, které si člověk klade nad texty Bible v období hlavních křesťanských svátků a také v době příprav na ně. Doba adventní i doba postní dávají příležitost k rozjímání a duchovní práci na sobě. Každá kapitola je uvedena citátem z Nového zákona. Stylově se střídá slavnostní patos s filozofickými úvahami a meditacemi a také kritickými poznámkami na okraj doby.

Audiokniha je určena i těm, kteří „nezdomácněli v kostelních lavicích“, avšak přesto se zajímají o zásadní otázky duchovního života. Sečteno a podtrženo jde o nahrávku nadčasovou a stále aktuální. Hudbu složil a na živé varhany v kostelíku ve Chvalech hraje Robert Hugo.

V režii zkušeného rozhlasového režiséra Dimitrije Dudíka přednáší charizmatický duchovní – Profesor Tomáš Halík.

Scénář podle vybraných kapitol z knihy Oslovit Zachea: Tomáš Halík
Režie: Dimitrij Dudík
Hudbu složil a na varhany hraje: Robert Hugo
Slovo natočeno ve zvukovém studiu Virtual, společnosti Bystrouška s.r.o.
Zvukový mistr: Radek Veselý
Mastering: Martin Dušek

Délka 158:58 minut
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
159
Jazyk
český
Rozměry
125×140 mm
Naše katalogové číslo
231820
Katalogové číslo výrobce
8594015312330

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij