Knihy
E-knihy

Stopy v krvi

Genealogický thriller

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
Mystery Press, 2016
1. díl série
Genealog Jefferson Tayte

Před dvěma sty lety utekla loajalistická rodina před americkou válkou za nezávislost do Anglie, kde se po ní doslova slehla zem. Americký genealog Jefferson Tayte je pověřen, aby zjistil, co se s ní stalo...

Čti víc

189 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 37%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

189 Kč

Více o eknize

Před dvěma sty lety utekla loajalistická rodina před americkou válkou za nezávislost do Anglie, kde se po ní doslova slehla zem. Americký genealog Jefferson Tayte je pověřen, aby zjistil, co se s ní stalo.
Tayte se celý život potýká s ironií toho, že navzdory profesi genealoga nedokázal nikdy odhalit vlastní původ, a proto si nemůže nevšimnout podobností mezi svou minulostí a detaily případu, na němž pracuje.
Někdo si dal velmi záležet na tom, aby kompletně vymazal celou jednu pokrevní linii z historie, a Tayte se nevzdá, dokud nezjistí proč.
Jeho pátrání se soustředí na tragický život mladé cornwallské dívky, psací skříňku a odkrytí temného tajemství.
Někdo další však hledá stejné odpovědi a nezastaví se před ničím, aby je našel…
Čti víc
Kupte společně
Stopy v krvi - Steve Robinson
Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška
388 Kč
Ušetříte 230 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
320
Nakladatelství
Mystery Press
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
230545
Rok vydání
2016

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,7 / 5

3 hodnocení

2
1
0
0
0

Eva
13.4.2016
Názor čitateľa
Veľmi dobrá kniha, pútavý dej, veľmi dobrý štýl. Doporučujem všetkým, ktorí radi čítajú Browna, Rollinsa, Prestona, Childa, Masella... Dobre sa číta a čím viac strán prečítate, tým je Vám hlavný hrdina sympatickejší. Už sa teším na ďalšie knihy zo série.
Čti víc
19.3.2016
Thriller se zajímavým námětem, v tomto případě genealogií. V ději se prolíná minulost se současností. Přesněji řečeno události z minulosti začnou ovlivňovat současnost. Nechci ale opakovat anotaci, tu si každý přečte u popisu, chci popsat dojmy z příběhu. Takže hlavní hrdina JT je středního věku, není sice dokonalý, ale působí velice lidsky a sympaticky. Navzdory všemu nezdaru z počátku příběhu se nevzdává a postupně odhaluje jak tajemství, tak i svoji nezdolnou a sympatickou povahu. Děj se zpočátku pomalu rozvíjí a odkrývá potřebné informace k příběhu s několika dějovými liniemi, ale zhruba ve čtvrtině nabere spád a stává se napínavým až do konce, kdy se všechny příběhy spojí do nečekaného závěru. Kniha se moc dobře čte a příběh nemá žádná nepřehledná nebo hluchá místa. Jedinou věc bych trochu vytkla, i když jen málo, a tou byl sled událostí v závěru knihy. V jednom místě to působilo trochu nepřirozeně. Určitě ale knihu doporučuji všem, kdo rádi napětí a zajímavý námět.
Čti víc

Kupte společně
Stopy v krvi - Steve Robinson
Duch znojemských katakomb - Vlastimil Vondruška
388 Kč
Ušetříte 230 Kč

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij