Siréna

Dívka plná tajemství. Kluk jejích snů. Mezi nimi... Oceán.
Kiera Cass  ·  Vydavatel: CooBoo, 2017
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
284 Kč
Běžná cena:
299 Kč
Ušetříte:
5% (15 Kč)

Posíláme do 24 hodin.
Objednávejte však rychle. ?

Tuto knihu máme sice aktuálně na skladě, máme však už jen poslední kus. Dodání dalších může trvat déle, obvykle do šesti dní.Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

Oceán zachránil Kahlen před smrtí. Je to už dávno, co ji nenechal utonout, a od té doby mu slouží jako siréna. Svým zpěvem láká bezpočet neznámých do hlubin moře, aby tak splatila dluh. Může se pohybovat také na zemi mezi lidmi, ale protože by i jediným slovem mohla způsobit smrt, musí držet jazyk za zuby. Dívá se, jak žijí obyčejní lidé a těší se, až bude taky smět hlasitě mluvit, smát se a svobodně žít.
Je smířená se samotou až do konce služby… ale pak se seznámí s Akinlim. Je to kluk, který má všechno, o čem kdy snila. Vypadá dobře, je srdečný, vtipný a bezprostřední, zajímá ho nejenom její krása. Všemožně se s ní snaží komunikovat, úžasně si rozumějí a vztah mezi nimi rychle přeroste kamarádství. Ať chtějí nebo ne, jsou spojeni poutem lásky… A Kahlen chce.
Jsou tu však pravidla daná Oceánem a zamilovat se do člověka? To by jistě žádná siréna neměla. Bude muset Akinliho opustit. Žádný člověk nesmí v životě poznat mořský svět sirén. Jenomže poprvé po létech poslušnosti je Kahlen rozhodnutá následovat hlas srdce.

CooBoo

Další tituly vydavatelství

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a teenagery a "skorodospěláky". Je název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se nebojíme vydávat knihy provokativní, často až kontroverzní, ale ani tituly, které jsou určené jen na pobavení a oddych. Ročně se od nás můžete dočkat 40-50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo teď právě nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelství pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme uklidnit, protože mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i nových komiksů. Mezi naše hýčkané "děti" patří například série Selekce od Kiery Cass, příběhy z Horselandu, Ztracené dny Emily Strange nebo slavný Shakespeare v hávu japonské mangy.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Kupte výhodně společně

Celkem pouze za 1 130 Kč
(ušetříte 59 Kč)
Koupit společně

Podrobnosti

 • Originální název: The Siren (Koupit v originální verzi)
 • Počet stran: 288
 • Vazba: pevná s prebalom
 • Rozměr: 145×205 mm
 • Hmotnost: 510 g
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788075442710
 • Rok vydání: 2017
 • Věkové doporučení: 14+
 • Naše katalogové číslo: 228532


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotilo 17 lidí) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Monika Kaščáková
Monika Kaščáková
2. srpna 2017
     
Reagovat

Uf -3

Ten najväčší problém celej knihy boli postavy. A nie len tá hlavná, ale všetky. Kahlen slúžila ako siréna už 80 rokov a stále bola zaseknutá v tridsiatych rokoch minulého storočia. Osemdesiat rokov žije a ešte nikdy nikoho ani len nepobozkala. Aaaach, tieto sladké YA už nedávam. Dobre, na to som si už zvykla, ale čo som ešte nezažila, aby vo mne jedna kniha nevyvolala žiaden pocit. Všetko, ale že všetko bolo ploché.
Autorka mala snahu aj o romantickú linku aj silný sesterský vzťah medzi sirénami. Boli tam depresie, smútok, výčitky, choroby, straty, ale žiadna emócia. Ďalej od stránky sa to nedostalo. Možno sa autorka snažila až moc vykresliť vzťahy alebo pocity, že to vyznelo neprirodzene. Stále opisovala ako sa majú sirény rady a jedna druhej sú oddané, až to bolo viac divné ako uveriteľné.
Najpodivnejší bol vzťah medzi Kahlen a Akinlim. Dohromady sa spolu stretli 3 krát. 3 KRÁT! Láska ako trám už bola na svete. Prečo? To fakt? Ale to nieee!
Ten najväčší problém celej knihy boli postavy. A nie len tá hlavná, ale všetky. Kahlen slúžila ako siréna už 80 rokov a stále bola zaseknutá v tridsiatych rokoch minulého storočia. Osemdesiat rokov žije a ešte nikdy nikoho ani len nepobozkala. Aaaach, tieto sladké YA už nedávam. Dobre, na to som si už zvykla, ale čo som ešte nezažila, aby vo mne jedna kniha nevyvolala žiaden pocit. Všetko, ale že všetko bolo ploché.
Autorka mala snahu aj o romantickú linku aj silný sesterský vzťah medzi sirénami. Boli tam depresie, smútok, výčitky, choroby, straty, ale žiadna emócia. Ďalej od stránky sa to nedostalo. Možno sa autorka snažila až moc vykresliť vzťahy alebo pocity, že to vyznelo neprirodzene. Stále opisovala ako sa majú sirény rady a jedna druhej sú oddané, až to bolo viac divné ako uveriteľné.
Najpodivnejší bol vzťah medzi Kahlen a Akinlim. (WTF! Akinli, čo je to za meno?!) Dohromady sa spolu stretli 3 krát. 3 KRÁT! Láska ako trám už bola na svete. Prečo? To fakt? Ale to nieee! To boli jediné myšlienky, čo mi vtedy išli hlavou. Kto už len niečo takéto môže brať vážne? Viac TU: http://madzgy.blogspot.sk/2017/06/sirena-kiera-cass.html
(recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (0)   (3)
Lucka
Lucka
24. července 2017
     
Reagovat

Rozprávka (nielen) pre tínedžerky

Knihu som dostala ako darček, sama by som si ju nekúpila, lebo by som sa cítila na ňu pristará. Keďže som ju začala čítať bez výraznejších očakávaní, bola som príjemne prekvapená nenúteným štýlom akým autorka rozvíja príbeh. Určite odporúčam pre dievčatá a mladé ženy, ktoré si chcú užiť romantický príbeh s nie "evitovským" novodobým (pre niektorých až vulgárnym) vyžarovaním, ale trochu sa vrátiť v čase do snového obdobia rozprávok.
Angličtina je nenáročná, odporúčam aj pre tých, ktorí sa túžia zdokonaliť v jazyku a osvojiť si aj novú slovnú zásobu.
(recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (1)   (1)
Monielda
Monielda
4. července 2017
     
Reagovat

Novodobé rozprávky 1

Kiera Cass podľa mňa vytvorila akýsi nový ,,žáner" a to pretváranie rozprávok do novodobej a súčasnej podoby. Po úspešnej Popoluške v Selekcii prichádza s Malou morskou vílou - Sirénou. Knižka má opäť raz krásny obal (obalmi zatiaľ podľa mňa asi najkrajšie knižky), číta sa ľahko, dej ide plynule a jednoducho, takže čitateľ si príliš nepotrápi svoje mozgové závity,... je to také oddychové čítanie, najmä na leto. Avšak musím sa priznať, že ma "Siréna" nevtiahla do svojich vĺn až tak ako Selekcia. Niečo tomu chýbalo. Možno autorka mohla viac prehĺbiť príbeh, domyslieť niečo viac k sirénam, atď. Opäť nám ponúkla príbeh lásky dvoch ľudí, ibaže ja som jej to tento raz vôbec neuverila a páriku som vôbec nefandila. Opisuje, že ide o veľkú, epickú či osudovú lásku, ale ja som jej neverila, Akinli ma v porovnaní s Maxonom vôbec nezaujal a knižku som dočítala len pre to, aby som videla, ako skončí. Každopádne Kiera Cass je skvelá spisovateľka a každá jej knižka má svoje čaro, ktorým opantaná nejedného čitateľa. Ak si chcete oddýchnuť, tak odporúčam, avšak moje hodnotenie je, že za Selekciou knižka podstatne zaostáva. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (3)   (2)
Ellie Smith
Ellie Smith
5. května 2017
     
Reagovat

Romantické, milé, príjemné 9

Ako sme si zvykli pri autorkinej sérií Selekcia, aj tu sa vyskytuje jej absolútne ľahký a jednoduchý štýl písania. Stránky otáčate takou rýchlosťou, že ani neviete ako a ste na konci. Nestihnete sa ani poriadne zamyslieť, že je všetko veľmi naivné, jednoduché a nie vždy logické. Zároveň však úžasne milé a romantické. Svoje hodnotenie by som teda mohla zhrnúť do dvoch častí:
1. Za to, ako skvele sa to čítalo, za sympatické postavy, výborný nápad, romantickú linku (vďaka bohu, že konečne vyšla zasa jedna kniha bez otravného 3-uholníka, prípadne niekoľko-uholníka!!!) a jednoducho za to všetko milé, čo v tejto knihe je, dávam 5
2. Za veľmi urýchlené a jednoduché vyriešenie zápletky, nie celkom využitý potenciál, ktorý táto téma mohla priniesť, za niektoré nelogické činy a prílišné náhody by som túto knihu mohla zaradiť medzi množstvo priemerných kníh a preto by odo mňa dostala 3***.
(recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (9)   (0)
Nataša Bučeková
Nataša Bučeková
27. dubna 2017
     
Reagovat

Spokojnosť :) 6

Po sérii Selekcia som sa na túto knihu neskutočne tešila, jednak som si autorku hneď zamilovala, každá jej kniha ma hneď vtiahla do deja a bola som omámená. Prečítala som ju zhruba pred mesiacom a knihu som doslova zhĺtla v priebehu niekoľkých hodín. Píše s takou ľahkosťou, až sa mi tomu niekedy nechce veriť. Kniha má opäť zaujímavý príbeh, okúzľujúce postavy, ktoré mi hneď prirástli k srdcu. Neviem sa dočkať na jej ďalšie famózne dielá a dúfam, že ich bude ešte veľa. Jednoznačne odporúčam :) (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (6)   (0)
Patrícia
Patrícia
2. dubna 2017
     
Reagovat

WOW !!! 6

Úžasné dielo od Kiery Cass. Opäť napísala niečo fantastické. Opísala vzťah medzi matkou a dcérou ako aj medzi spriaznenými dušami. Ale aj, že láska má miesto všade a dokáže prekonať všetky prekážky napriek nepriazni osudu. Odporúčam prečítať milovníkom Oceánu a fantasy románov. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (7)   (1)
Anička Boháčková
Anička Boháčková
9. listopadu 2016
Reagovat

-1

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda opravdu vyjde kniha teď, na konci listopadu? Nebo déle?
Předem děkuji za odpověď. :)
Jinak se na ní opravdu těším, když je to ta novela od Kiery! ♡
Zobrazit celou recenzi

Zuzka
Zuzka
8. prosince 2016

Ahoj, taky se moc těším! Příští rok vyjde spousta super knih 💖

Marián Zuziak
Marián Zuziak
15. listopadu 2016

Dobrý deň, vydanie bolo posunuté zatiaľ na január (leden) 2017

Verča
Verča
5. října 2016
Reagovat

3

Můžu se zeptat jestli je The Siren jen jeden díl nebo zase série? Jestli je to série kolik bude dílů? Předem děkuji za odpověď. :) Doufám, že bude stejně dobrá jako předchozí knihy. Vypadá slibně. :) Zobrazit celou recenzi

Kris
Kris
1. září 2016
Reagovat

Názor čitateľa 6

Čítala som už sériu Selekcia a sú to úžasné knihy. Odporúčam všetkým!
A chcela by som sa opýtať či bude The Siren a The Crown preložená do slovenského jazyka? Ak áno kedy?
(recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

hnn
hnn
8. října 2016

ale the crow bude preložená naštastie :)

Marián Zuziak
Marián Zuziak
2. září 2016

Dobrý deň, momentálne sa neplánuje vydanie tohto titulu v slovenskom jazyku, v českom jazyku je vydanie naplánované na koniec roka 2016 (bližšie nájdete tu: http://www.martinus.sk/?uItem=228532)

Ája
Ája
23. května 2016
Reagovat

-11

Je toto další díl selekce? \
\
Popřípadně jaké jsou díly selekce?\
\
Předem děkuji za odpověď! :)\
\
Tyto knihy jsou top! :) \
\
P.S. Vím,že první 3 díly jsou Selekce,Elita a První. :)
Zobrazit celou recenzi

LizyCZ
LizyCZ
17. března 2017

díly selekce jsou
1. selekce
2. elita
3. první
dodatkové díly jsou:
dcera a šťastně až na věky
kniha siréna je autorky první dílo co neprošlo na poprvé, mezi tím vyšla série selekce

may
may
18. září 2016

Tohle není žádný díl Selekce a díly jsou Selekce, Elita, První, Dcera, The Crown (v čj vyjde na konci roku 2016) a Šťastně až navěky (sbírka povídek, ilustrací a map ze světa selekce). Pak jsou další, to jsou z pohledu Marlee, Amberly, Maxona, Aspena, Maxona a Aspena.....

Moni
Moni
20. června 2016

Ahoj Ája, The Siren nie je ďalším dielom Selekcie. Je to úplne iný príbeh. Selekciu tvoria tieto knižky: Selekcia, Elita, Prvá (= príbehy o Maxonovi a Amerike) a potom príbeh o ich dcére Eadlyn: Následníčka (V češtine je to Dcera), a zatiaľ nepreložená posledná časť The Crown. :)

12
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU