Knihy
E-knihy

Anatomie 3

Třetí, upravené a doplněné vydání

Grada, 2016
Akce
Nakladatel
Grada, 2016

Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité)...

Čti víc

1 657 Kč

Běžná cena Běžně 1 949 Kč

Sleva 15%
platí do 15. 10. 2018

Posíláme do týdne

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité) anatomie. Tento díl upravili a doplnili: prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., prof. MUDr. Rastislav Druga, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Knihu ilustrovali: akademický malíř Ivan Helekal, Mgr. Jan Kacvinský a Stanislav Macháček. Publikace obsahuje 340 originálních barevných složených obrázků a fotografií.

Trojdílný komplet anatomií hlavního autora prof. MUDr. Radomíra Čiháka, DrSc., je považován za jeden z vrcholů naší odborné literatury jak po stránce didaktické, tak po stránce ilustrační i z pohledu preciznosti a provedení.
Tento díl je na přání autorů i studentů rozdělen do tří samostatných svazků, což dává čtenáři více možností využití rozsáhlé publikace při výuce či v praxi.

Vynikající učebnice, které jsou již mnoho let žádány jak fakultami, tak klinickými pracovišti. Vzhledem k trvalému zájmu autoři dílo stále doplňují o nové poznatky v oboru. Komplet je považován za základní stavební kámen pro celoživotní studium jak v oblastech teoretických, tak v pre- i klinických oborech medicíny. Celá vícedílná didaktická publikace u nás dosud nebyla ve své odborné úrovni překonána a je pravidelně aktualizována podle dosavadních poznatků. Všechny díly jsou bohatě barevně ilustrovány originálními vyobrazeními v celkovém počtu 1400, která se často skládají z více kreseb.
Čti víc
Kupte společně
Anatomie 3 - Radomír Čihák
Anatomie 2 - Radomír Čihák
3 135 Kč
Ušetříte 553 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
832
Hmotnost
2820 g
Rok vydání
2016
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Grada
Rozměr
210×260 mm
ISBN
9788024756363
Naše katalogové číslo
227426

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,8 / 5

20 hodnocení

17
3
0
0
0


Čti víc
Kupte společně
Anatomie 3 - Radomír Čihák
Anatomie 2 - Radomír Čihák
3 135 Kč
Ušetříte 553 Kč

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell