Knihy
E-knihy

Vědomá prostitutka

Tipy a triky profesionálky

Synergie, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Synergie, 2016

Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb, stejně jako...

Čti víc

214 Kč

Běžná cena Běžně 329 Kč

Ušetříte 35%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

214 Kč

Více o eknize

Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb, stejně jako postupy a informace vedoucí ke zvýšení ženského sebevědomí, jež je pro muže tak sexuálně přitažlivé. To vše při prohlubování kontaktu s vaší intuicí a nejhlubšími pocity, které vám pomohou najít vlastní cestu k sexu.

Pokud chcete být sexuálně vzrušující, budete pravděpodobně muset opustit myšlenku na nevinnost a předstíraný nezájem o sexuální záležitosti. Pro některé muže jsou ženy, které se zdají být nevinné a nezkušené, vzrušující, většinu mužů ale přitahují divoké ženy. Tuto přitažlivost znovu a znovu po celé věky potvrzuje existence profesionálních společnic a kurtizán. Dovolíte-li sama sobě svobodu sexuálního vědomí a vzrušení, to nejlepší na tom celém bude větší radost ze sexu samotného.
Čti víc
Kupte společně
Vědomá prostitutka - Veronica Monet
List zo záhrobia - Dominik Dán
503 Kč
Ušetříte 231 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
256
Nakladatelství
Synergie
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
226135
Rok vydání
2016

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Re
3.3.2016
Svým způsobem je to naprosto excelentní kniha. Autorka je profesionální kurtizána. Prostitutka, společnice, horší slova si prosím nechte až na závěr knihy. Taky jsem je na jazyku měla, a často jsem se u knihy pomalu ovívala, ale na konci, poslední kapitoly, poslední strany, jsem v duchu omlouvala za své předsudky a byla jsem dojatá otevřenou, moudrou a širokou duší autorky Veronicy Monet. Nakonec jsem i pochopila, proč svého řemesla, v podstatě psychologického umění a herectví, nechala, a napsala tuto knihu. Na jejím místě bych tuto touhu měla patrně taky. Předala v ní obrovské tajemství a pochopení plné lidské živočišnosti i hloubky erotiky samé.
Čti víc

Kupte společně
Vědomá prostitutka - Veronica Monet
List zo záhrobia - Dominik Dán
503 Kč
Ušetříte 231 Kč

„Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. “

Oscar Wilde