Podívejte se na ukázku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Popel všechny zarovná  E-KNIHA

Dominik Dán  ·  Vydavatel: Slovart CZ, 2015
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

EPUB

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

MOBI

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
209 Kč
Běžná cena:
299 Kč
Ušetříte:
30% (90 Kč)

Okamžitě ke staženíE-knihu můžete i darovat!

Tuto elektronickou knihu můžete i darovat někomu jinému. Stačí dokončit nákup a v e-knihovně vybrat možnost “Darovat e-knihu". Můžete vytisknout dárkovou poukázku, knihu poslat e-mailem nebo načasovat, aby mu/jí přišla do e-mailové schránky ve vámi zvoleném dni.
Více informací

Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.

Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto e-knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O e-knize

Vražda staré ženy, která byla brutálně rozsekána mačetou, a smrt mafiána, od které vedou stopy k tajným službám.

Nový detektivní román Dominika Dána pojednává o dvou zločinech, kniha je plná pochybných kreatur, mafiánů a tajných agentů. Autorovy dvacetileté zkušenosti jí dodávají na věrohodnosti. Najdete v ní skutečnosti, při nichž zamrazí a jež by raději měly být fikcí. A naopak literární fikce působí díky znalosti policejní práce autenticky. Vše vypadá tak věrohodně, že už je pouze na čtenáři, co budete pokládat za realitu a co za fikci.

Slovart CZ

Další tituly vydavatelství

Společnost Nakladatelství Slovart, s.r.o., byla založena v Praze v únoru 1994 jako dceřiná firma Vydavateľstva Slovart, s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Nakladatelství Slovart vydalo již více než 2000 českých titulů, a to licenčních knih předních světových nakladatelů (např. Dorling Kindersley, Könemann, Taschen, Gallimard). Dále vydává knihy domácích

autorů převážně z oblasti dětské a populárně naučné literatury např. Naše vlast, Encyklopedie naší přírody s trvalou snahou, aby měly reálnou perspektivu prosadit se i v zahraničí.

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo také nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydává ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízí sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa.

Za poslední roky si Nakladatelství Slovart výrazně upevnilo pozici na českém knižním trhu, o jeho knihy je i velký mediální zájem a patří mezi nejvyhledávanější nakladatelství ze strany tuzemských i zahraničních obchodníků, běžných zákazníků i autorů.

Trvalé a cílené získávání perspektivních zahraničních kontaktů významně přispívá k rozšiřování vývozní, dovozní i ediční činnosti. Nakladatelství se stalo vývozcem nejprestižnějších českých knih o umění i od jiných vydavatelů do četných států Evropy, ale i do Japonska, USA a dalších zemí. Vlastní produkce a obchodní aktivity firmy jsou každoročně vysoce hodnoceny na nejvýznamnější přehlídce oboru v ČR - mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy Praha.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o e-knize

Kupte výhodně společně

Celkem pouze za 408 Kč
(ušetříte 260 Kč)
Koupit společně

Podrobnosti

 • Originální název: Popol všetkých zarovná (Koupit v originální verzi)
 • Počet stran: 400
 • Jazyk: český
 • Rok vydání: 2015
 • Naše katalogové číslo: 223298


Co si myslíme my

Michal Benc - zaměstnanec/zaměsnankyně

15. srpna 2014      

Než sa dostanem k samotnému dielu, vyjadrím sa najprv k autorovi. Dominik Dán je pseudonym človeka, o ktorom nik nevie, kto to vlastne je. V minulosti mnoho autorov využívalo tento fenomén, aby sa tak ochránilo pred postihmi, ktoré im hrozili za ich myšlienky, ktoré boli často správne a pravdivé, no pre pár vyvolených pri korýtku nežiaduce. Prečo sa ale človek v dnešnej dobe rozhodne pre takúto ochranu? Najmä ak jeho knihy patria medzi najpredávanejšie a hneď v samotnom úvode tvrdí, že sú len fikciou? Dôvod bude asi ten, že oni ani tak vymyslené zrejme nie sú a že samotný autor ich skutočne zažil. Kniha Popol všetkých zarovná je prvou knihou, ktorú Dominik Dán, ako sa tento spisovateľ nazýva, napísal. Kniha je veľmi pútavá a vďaka opisom pitvy a priebehu vyšetrovania je viac menej jasné, že ju písal človek, ktorý v tom má prax. V príbehu sa prelínajú dva nesúvisiace prípady, ktoré dvojica detektívov rieši. Zatiaľ, čo v jednom ide o brutálnu vraždu starej ženy, druhý prípad je z iného súdka. Vraždu starej ženy vyriešia pomerne hravo a rýchlo. Ten druhý prípad je však omnoho komplikovanejší. Ide totiž o vraždu v podsvetí a tie sú väčšinou len vyvrcholením omnoho špinavejších činov, do ktorých bývajú zainteresovaní mnohí vplyvní ľudia. Tu sa jedná o únos syna vplyvného politika. Ak Vám napadol únos Michala Kováča ml., tak idete na to dobre. Okrem toho sa do toho pletie aj obrovská banková lúpež. Ak Vás napadla najväčšia banková lúpež na Slovensku, ktorá sa odohrala v Nitre a jej aktéri dodnes nie sú právoplatne odsúdení, ste veľmi bystrí. Akoby to nebolo všetko, začína sa do toho miešať miestny boss, ktorého iniciály sú M. S. a celé meno znie Miroslav Stehlík. Pozornému čitateľovi určite neunikne nápadná podobnosť s neslávne známym bossom bratislavského podsvetia, ktorý sa volal Miroslav Sýkora... nuž, vták ako vták... Žiaľ ak príliš dlho pcháte nos, tam kam nemáte a aj napriek výstrahám v tom pokračujete, koledujete si o problém. V prípade vyšetrovateľov, ktorí riešia takýto prípad a pred nosom im miznú svedkovia, dôkazy, ich spisy zhabe vedenia a začne ich sledovať tajná služba, je tento problém priam existenčný. Nečudo, že sa im to do konca dotiahnuť nepodarilo. Myslím si, že práve toto bol spúšťač k napísaniu knihy, ktorej obsahom si jej autor kompenzuje to, čo nahlas povedať nesmel. (zobrazit celou recenzi)

Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotilo 96 lidí) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto e-knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené e-knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Gabriela Janíková
Gabriela Janíková
26. května 2017
     
Reagovat Ověřený nákup

Ověřený nákup označuje recenze od přihlášených uživatelek a uživatelů, kteří si koupili knihu u nás.

Top! 2

Mrazive, neskutocne skutocne, hrozivo realne..Fakt odporucam precitat. Komu sa tato kniha dostane do ruk, neolutuje! Ja lutujem iba to, ze som knihy od DD nezacala citat uz davno.. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (2)   (0)
Beata Vrábelová
Beata Vrábelová
11. května 2017
     
Reagovat

Názor čitateľa -1

Toto je moj top autor vždy sa teším na ďalšiu knižku. Vždy keď má vyjsť nová si ju predobjednám. Ešte mi síce chýba do knižnice dosť jeho knižiek postupne dokúpim.
Táto kniha bola veľmi kvalitná a super opísala udalosti.
(recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (0)   (1)
Marika
Marika
9. března 2017
     
Reagovat

Názor čitateľa 1

Knihu som kúpila ako darček. Kedysi som si ju kúpila hneď, ako vyšla prvýkrát. Prečítala som ju s odstupom najmenej tri razy a stále je veľmi aktuálna. Verím, že aj na Slovensku raz bude vyššia politická kultúra a "mocní" budú podliehať väčšej spoločenskej kontrole. Fandím mladej generácii, aby nemusela odchádzať do zahraničia, ale bola schopná naplniť ideály z roku 1989. Toľko k obsahu a odkazu tematiky. Formálne je, ako takmer všetky autorove diela, napísaná pútavo, s hlbokou znalosťou problematiky. Mám rada aj autorov trochu drsný humor, ktorý dokresľuje pracovnú atmosféru dobrého kolektívu detektívov. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (1)   (0)
Zuzana
Zuzana
6. ledna 2017
     
Reagovat

Úžasná

Všetky knihy od Dominika Dána sú úžasné. Nenatrafila som na žiadnu zlú. Táto odkrýva veľa tajomna, o ktorom človek mohol iba tušiť. Aj keď je to "fikcia", veľa napovie ; -) (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (1)   (1)
Evita
Evita
12. dubna 2016
     
Reagovat

Názor čitateľa 1

Výborne napísaná kniha, ktorá poukazuje na prípady, ktoré sú verejne známe snáď všetkým, ktorý zažili opisované obdobie. Napriek zmeneným/nevysloveným menám, je úplne zrejmé, koho sa týkajú. :-) Smutná je len skutočnosť, že ešte stále vinníci neboli potrestaní (a tým myslím nielen priamych aktérov, ale aj objednávateľov). (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (1)   (0)
LB
LB
6. září 2015
     
Reagovat

super knížka -1

Pro mě první knížka od tohoto autora. Moc se mi líbila, i když při čtení nesmí člověk myslet na to, že je to v podstatě převyprávěný reálný příběh, což potvrzuje, že "ryba smrdí od hlavy". Zobrazit celou recenzi

Alexandra
Alexandra
12. dubna 2015
Reagovat

Ôsma prečítaná kniha od DD -1

Spolu s Červeným kapitánom pre mna zatiaľ TOP. Pán Dan, snímam klobúk. Nielen pred Vašim literárnym umením, ale pred celou Vašou policajnou kariérou. Píšte-píšte ešte veľa. Ďakujem (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

Lukáš
Lukáš
1. března 2015
     
Reagovat

Moja prvá \"dánovka\" -1

Obdivujem Dominika Dána. Napísať knihu na takej profesionálnej úrovni si zaslúži obdiv. Kniha má hlavu aj pätu. Po celú dobu čítania sa mi príbeh odohrával pred očami ako film. Miestami som sa zastavoval a uvažoval či to je pravda alebo nie. Pokojne by som si vedel predstaviť aj film podľa tejto knihy. (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

LuSia
LuSia
3. ledna 2015
     
Reagovat

hotnotenie -1

Mňa naopak táto kniha veľmi nenadchla, možno preto, že som začala inými knihami od Dominika Dána, ktoré ma úplne chytili. K tejto knihe som siahla ako asi 7 v poradí a jedine, čo ma upútalo bol vtedajšie prostredie v politike. Asi jediná kniha, ktorú som neprečítala jedným dychom. Každopádne mám knihy od Dominika Dána veľmi rada a určite odporúčam siahnúť aj po iných tituloch (Beštia, Noc temných klamstiev, Na podpätkoch, Jednou nohou v hrobe atď.) (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

milan
milan
29. října 2014
     
Reagovat

nesklamal 3

Presne podľa očakávania. Zrážka polície a tajnej služby, jasný víťaz SISka. Ale Krauz je Krauz, má svoje morálne víťazstvo. Myslím to v dobrom. Pekné šifry. Kamil=Marek Ľupták, Buran=Duran, je tam Lexa, Eliáš je jasný Remiáš a ´další. Koho téma podsvetia láka, iste si príde na svoje. Aj napriek vtedy ešte pomerne amatérskemu štýlu D. Dána, je kniha výborná, mňa držala v napätí. A až na Krauzovo tradičné šťastie, keď prežije všetky prepady s polámanými rebrami, pôsobí inak veľmi vierohodne. Fajn (recenze z Martinus.sk) Zobrazit celou recenzi

VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU