Knihy
E-knihy

Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře

Grada, 2015
Nakladatel
Grada, 2015

Mezi lékařskou posudkovou činností v sociálním zabezpečení a činností lékařů v oblasti zdravotnictví existují nemalé styčné plochy. Spolupráce obou lékařských sfér má přitom stěžejní význam pro bezproblémové fungování systémů sociální ochrany...

Čti víc

323 Kč

Běžná cena Běžně 340 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 9 dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Mezi lékařskou posudkovou činností v sociálním zabezpečení a činností lékařů v oblasti zdravotnictví existují nemalé styčné plochy. Spolupráce obou lékařských sfér má přitom stěžejní význam pro bezproblémové fungování systémů sociální ochrany. Posudkoví lékaři navazují na práci klinických a praktických lékařů ve všech případech, kdy jde o komplexní řešení problému, který má tři základní aspekty – medicínský, ekonomický a sociální, vsazené do relevantních norem právního prostředí.
Všechny výše zmiňované oblasti a mnohé další pokrývá tato moderně pojatá monografie našich předních odborníků. Text je doplněn výstižnými kazuistikami.
Čti víc
Kupte společně
Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela, Miroslav Bosák
Velmi osobní kniha o zdraví - Margit Slimáková
630 Kč
Ušetříte 109 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
192
Jazyk
český
Nakladatelství
Grada
Rozměr
140×210 mm
ISBN
9788024748443
Naše katalogové číslo
220377
Hmotnost
240 g
Rok vydání
2015

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela, Miroslav Bosák
Velmi osobní kniha o zdraví - Margit Slimáková
630 Kč
Ušetříte 109 Kč

„Spálené knihy osvítily svět.“

Ralph Waldo Emerson