Knihy
E-knihy

Vzdej se mi

Baronet, 2015
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Baronet, 2015
4. díl série
Počkám na tebe

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo...

Čti víc

179 Kč

Běžná cena Běžně 329 Kč

Ušetříte 46%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce.

Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil.
Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.
Čti víc
Kupte společně
Vzdej se mi - Jennifer Armentrout
Navždy s tebou - J. Lynn, Jennifer L. Armentrout
348 Kč
Ušetříte 280 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Fall With Me
Rok vydání
2015
Počet stran
376
Nakladatelství
Baronet
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
216633

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,8 / 5

6 hodnocení

5
1
0
0
0

Zuzana Fričová
Zuzana Fričová
14. 5. 2018
Roxy & Reece
super kniha, počet strán - akurát, postavy sa mi páčili obe, neboli extrémny hrdinovia, mali chyby, rozvité línie z predošlych častí, erotické pasáže v poriadku,, začiatok pár strán nezáživné, prekvapilo ma čo sa stalo Charliemu. A čo sa dialo okolo Roxy! Veru bála som sa :-D pochopila som aj prečo tak dlho mlčala.. super kniha, aj pre new adult. Načrtnuté čo bude s Nickom :-) odporúčam.
Čti víc
Ján Kovačovský
Ján Kovačovský
Martinus
16. 9. 2015
Názor čitateľa
Dobrý deň, elektronická verzia je už dostupná na http://www.martinus.sk/?uItem=216633.
Čti víc

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem vydává kolem 100 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 1650 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, avšak vydává knížky ze všech žánrových oblastí - od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Kromě vydávání světově proslulých autorů se nakladatelství snaží zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční cyklus Pravá krev autorky Charlaine Harris nebo romány J. R. Ward, tak i zajímavá díla, jež jsou méně na očích veřejnosti. Například nově nalezené rukopisy věhlasného Alexandra Dumase Rytíř de Sainte-Hermine a Rudá sfinga, vzpomínky maršála Erwina Rommela, nejslavnější knihu o pilotování O umění létat W. Langewiescheho, knihy o fotbalu (Góly nepadají náhodou), lékařství či přírodních vědách. Mezi nejoblíbenější patří válečné vzpomínky německých a sovětských účastníků 2. světové války.

Čti víc
Kupte společně
Vzdej se mi - Jennifer Armentrout
Navždy s tebou - J. Lynn, Jennifer L. Armentrout
348 Kč
Ušetříte 280 Kč

„Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. “

Gabriel Laub